2733
2739
عنوان

بحث منو همسرم سر لحاف تشک🥴🥴

313 بازدید | 26 پست

خانوما ما عقدیم 

دیروز با خانوادم رفتیم روتشکی و رولحافی بخریم 

خلاصه بعد از سختگیری های تماااام من از ی پارچه طوسی با طرح سرامیکی ک خط و خطوط خردلی و سفید و طوسی تیره تر داره خوشم اومد ، پارچه ها ست بودن یکیش تشک یکی لحاف برا لحاف طوسی خیلی روووشن بازم با خطای خردلی ، برای طرح وسط لحاف هم ی پارچه ساتن خردلی خریدیم ک وقتی دوخته شد خیلییی قشنگ بشه

خلاااصه 

من ب همسرم گفتم ک اومدیم خرید... بعد همسرم تشکر کرد و گفت رنگشو آبی کمرنگ و فیروزه ای بخر 

اون موق هم ما خریده بودیم. من گفتم ک طوسی خریدیم 

گف عکس بده ... عکس دادم برگش گف شیکه ولی دلگیره معمولا برای خواب آبی میخرن ک آرامشبخش باشه😐😐😐 

منم گفتم معمولا تازه عروسا صورتی و بنفش میخرن ولی من اون رنگی دوس ندارم 

بقیشم الان میگم..

اینم بگم ک ما رسم داریم و باید لحاف تشک عروس و داماد درست کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عد برگش گف اره چون شما خیلی خوبی😐ی جور حالت کنایه ک مثلا اره هیچکسو قبول نداری 

منم چون از دیشبش دلم پر بود 

برگشتم گفتم  هر چی ت میگی ، تو علاقه خاصی ب این داری ک همیشه میدون جنگ درس کنیو همدیگه رو مورد حمله قرار بدیم😁😁

الانم من اونو خریدم بنا ب سلیقه خودم و چیزایی ک ت پاساژ بود.

اونم برگش گف قبول داری کم آوردی😐😐😐😐😐

بعدش گفتم 

تو فک کن من کم آوردم✋  همیشه ب همین موضوع فک کن ، ب اینکه ما همیشه در حال جنگیم همیشه مقابل همدیگه ایم همیشه باید همدیگرو ضایع کنیم... ✋مدام محور ذهنت همینه...

بعد قهر کرد و خوابید 😐😐😐😐

2728
2740
همه جا عروس داماد باید لحاف تشک داشته باشن سلیقه شوهرتم بهتر انگار    مبارکتون

آخهه واقعا کلللل پاساژ یا طوسی بودن یا آبی و اینا ک قدیمی بودن مثلا عروس داماد های سالای قبل از اونا داشتن 

این مدل خیلی جدیده

همه عروسا همش دارن طوسی میخرن اینو غلط گفتی از لحاف تا فرش و مبل بزودی هم همشون میفهمن خیلی ام بی روح و نازیباست ، سلیقه ی همسرتون بهتر بود 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

گفتی طرح سرامیک اینا اومد تو ذهنم

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
همه عروسا همش دارن طوسی میخرن اینو غلط گفتی از لحاف تا فرش و مبل بزودی هم همشون میفهمن خیلی ام بی رو ...

درمورد دعوا خیلی بچگانه و لجبازانه بود ، همینجوری بی مهارت و مدیریت بری سر زندگی ،خیلی سخخخخت میگذره ها

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
همه عروسا همش دارن طوسی میخرن اینو غلط گفتی از لحاف تا فرش و مبل بزودی هم همشون میفهمن خیلی ام بی رو ...

بخدا من از طوسی خوشم نمیاد و وسیله های خونمونو قراره کرمی بخریم ولی از بین چیزایی ک وجود داشت این ک خریدم زیبا بود

2706