2752
2734

از قسطش میترسم 

ولی فعلا یه ۱۵ تومن گرفتم قسطش داره تموم میشه 

یه ۶۰ تومنم میگیرم وسایل بخرم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشالا چقدر خوب وام دادن من مادر شوهرم با اینکه پرستار بانک ملی بوده نهایت شاید خورد 

خورد ۱۰۰ میلیون از بانک وام گرفته باشیم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2731

بیشتر مبلغی که گرفتم ۱ میلیارد و ۳۰۰ بود بابامم ضامنم شده بود😂

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤       درخواست دوستی بی دلیل قبول نمیکنم پیشاپیش عذر میخوام🤍
من پرسیدم اگر ۶۰۰م بگیری ماهی ۱۲

برای مسکن؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

یعنی مبلغای بالای ۳۰۰ تونستین بگیرین من که پرسیدم سقف اکثر وامها ۳۰۰ تومن بود بجز مسکن که اونهم اونقدر دردسر داره که نمیارزه از طرفی  خود ضامن جور کردن خودش یه معضل اساسیه نمیتونیم حتی ۵۰ تومن هم وام بگیریم 

بلع

ضامن و اینا چی؟

چقدر باید اوراق بخریم؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍