2737
2734
عنوان

باردارم ، شکمم کار نمیکنه !.

103 بازدید | 14 پست

دو روزه  احساس درد دارم  ولی میرم دسشویی شکمم از دیشب کار نمیکنه و نفخ داره .

مشکلی ایجاد نمیشه ؟ دکتر شیاف ضد سقط داده بود  ولی بدم میاد بزنم چون بچم سالمه خودم گاهی اوقات شکمم کار نمیکنه.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شیر بخور دو لیوان ناشتا منم باردارم یه چند روز خوبم هر روز شکمم کار میکنه یتو چند روز یبوست میگیرم تا سه روز اصلا میبینی خبری نیست هندونه خربزه هم خیلی را میندازه 

درخواست دوستی رد میکنم 
2740

شیاف گلیسیرین بزار شاید از پایین خشک شده از بالا هم ملین بخور

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

شیاف رو بذار 

واسه یبوست هم صبحا آب ولرم بخور تا نیم ساعت چیزی نخور بعد انجیر یا آلو خیس کرده بخور.کیوی بخور شربت لاکسی ژل هم بخور اینا منو از یبوست شدید نجات دادن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
شیاف رو بذار  واسه یبوست هم صبحا آب ولرم بخور تا نیم ساعت چیزی نخور بعد انجیر یا آلو خیس کرده ...

نه اب ولرم بخورم تهوع میگیرم.

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
نه اب ولرم بخورم تهوع میگیرم.

شیر ولرم هم نمیتونی بخوری؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2706