2737
2739
عنوان

گند زده شده به اعصابم

60 بازدید | 7 پست

از یه فامیل دورمون کار ور منزل آوردم یه دورشو دوختم بردم نشون دادم پسندید باز یه دوره آوردم 

امدوز زنگ زدا و پیام دادا بقیش. ندوز صاحب کارا خوشش نیومده گفته هبچکدومش به درد نخورده ریختیم بیرون از حرصم نمیدونم چه غلطی کنم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

فامیلمونم جوریا که باهاش رودروایسی دارم

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو پسم بدید دروغ گفته

اخه پارچه از خودشون بوده من فقط دوختم خودشم خیلی ساده بوده

2728
همیشه یه نمونه تایید شده نگه دار بگو خودت عین این خواستی که بعدا دبه نکنه

اول دوختم عین نمومش بعد بردم نشون دادم گفت خوبه بعد گفت نمونم رم بیار

[QUOTE=336675338]اول دوختم عین نمومش بعد بردم نشون دادم گفت خوبه بعد گفت نمونم رم بیار[/QUOTE

برو نمونه ش رو بگیر با کار خودت بگیر حلوش  ، بگو هزینه نمیدی نده ولی رو کارم عیب نزار عین نمونه دوختم

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2738