2737
2734

خیلی رشته سنگینیه یه رشته راحت برو

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

و معدلت به خاطر چی کم شده؟ به خاطر این که یه دوره ای تو زندگیت تلاش نکرده بودی یا این که درس ها برات سخت بوده؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
و معدلت به خاطر چی کم شده؟ به خاطر این که یه دوره ای تو زندگیت تلاش نکرده بودی یا این که درس ها برات ...

نه من خودم 1 روز برای هر درس وقت گذاشتم و گسسته و حسابان را 19 شدم، عمومی هارا خیلی بد شدم

نه من خودم 1 روز برای هر درس وقت گذاشتم و گسسته و حسابان را 19 شدم، عمومی هارا خیلی بد شدم

اگه درست خوبهست، پیام نور نرو!  

اونجا کسی درس نمی خونه. همه فقط برای گرفتن یه مدرک آمدند! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2740
اگه درست خوبهست، پیام نور نرو!   اونجا کسی درس نمی خونه. همه فقط برای گرفتن یه مدرک آمدند!&nbs ...

هدفی دارم... به نظرتون با معدل کتبی 12 رشته ریاضی محض دانشگاه پیام نور میارم؟ 

و این که به این رشته علاقه داری یا فقط می خواهی یه لیسانس گرفته باشی؟ خیلی مهمه!  چون رسته سختی هست ، خیلی ها بودند وسط کار انصراف می دادند یا کشش نداشتند تا آخرش بخونند و با یه فوق دیپلم تمومش می کردند!

و این که به این رشته علاقه داری یا فقط می خواهی یه لیسانس گرفته باشی؟ خیلی مهمه!  چون رسته سختی ...

عاشقشم.... مدال طلای ریاضیات هم دارم... و قصدم هم اپلای هست... 

هدفی دارم... به نظرتون با معدل کتبی 12 رشته ریاضی محض دانشگاه پیام نور میارم؟ 

اگه بخونی بهتر از اون رو هم میاری!  خودت می گی معدل پایینت به خاطر کم کاری بوده!  کدوم شهری؟

خوب دختر خوب ، همچین رشته ای واقعا باید یه دانشگاه خوب بری، پیش همکلاسی هایی بشینی که اگه از استاد یه سوال ریاضی پرسیدی ، نگن ساکت باش دوباره این خرخون سوال کرد! و دم به دقیقه به استاد نگن خسته نباشد ، تا در س تموم کنه! 

دانشگاه خوب همه همکلاسی هات درس خون هستند همه علاقه مند هستند همه دنبال منابع بیشتر برای یادگیری هستند! 

جو دانشگاه خیلی خیلی مهم هست برای ادامه مسیرت! 

اگه قصدت اپلای هست برو یه دانشگاه معتبر که بیرون از ایران این دانشگاه و مدرکت قبول داشته باشند!  رو هوا ببرندت!  وگرنه ۴ سال عمرت حروم کردی چیزی یاد نگرفتی و یه تکه مقوا برای مدرک بهت دادن! 

2706