2733
2734
عنوان

بخشیدن مهریه گرفتن طلاق

224 بازدید | 25 پست

نمیدونم چیکار کنم این چند روزی ک دادگاه میرفتم

پر از دختر های ک با امید رفته بودن هر بلای دلشون میخاست سر دختر میاوردن 

نمیدونم چیکار کنم بگم مهریه مو میبخشم طلاق مو بده 

یا سفت سخت بچسبم چند سال صبر کنم طلاق مو قانونی بگیرم مهریه رو هم بگیرم 

مهریه ام زیاد نیست ۱۴ تاس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر چی صلاحته  اگه میبینی نداره و حالا باید درگیر باشی و دیگه میخوای دوباره ازدواج کنی ،بنظرم ب ...

درسته

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را

اگه بناست به خاطر مهریه موقعیتای خوب ازدواج و یا زندگی راحت رو از دست بدی خب قید مهریه رو بزن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
طلاق بگیری  نگیری شوهرت خدایی نکرده فوت کنه یا هررر اتفاقی مهریه میتونی بگیری  اون حق ...

اگه بتونه بده و بازیش نده

توی فامیل ما ی زن و شوهر ۳ ۴ ساله درگیرن پسره مهریه نمیده رفته زندان

حالا جدیدا اومده بیرون و گفتن باید سالی ی سکه بده

۱۱۰ تاس

ب نظرت ب نفع دختره شده یا پسره؟

تا ۱۱۰ سال دیگه زندن؟

منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را
هر چی صلاحته  اگه میبینی نداره و حالا باید درگیر باشی و دیگه میخوای دوباره ازدواج کنی ،بنظرم ب ...

داشتن که داره ولی همش ب نام این اون ارز دیجتال خریده 

نگاه میکنم عمر تباه میشه 

من فقط ۲۲ سالمه عروس ۴ ماه بودم از خونه بیرونم کرد 

با اینک دوسش داشتم دیگ نمیخام میخام تموم بشه 

2740
اگه بتونه بده و بازیش نده توی فامیل ما ی زن و شوهر ۳ ۴ ساله درگیرن پسره مهریه نمیده رفته زندان حال ...

نه ولی بهتر از هیچیه

پسره وضعش خیلی داغون بوده که سالی یکی بده

پدر مادرم میخواستن طلاق بگیرن دادگاه گفتن ماهی یکی باید پدرم بده

اینا بستگی به وضع مالی شوهر اسی داره

شوهرش بمیره باز پدر مادر شوهرش باید بدن

یا شوهرش نداشت از ارثیه شوهرش دادگاه برمیداره مهریه رو

نه ولی بهتر از هیچیه پسره وضعش خیلی داغون بوده که سالی یکی بده پدر مادرم میخواستن طلاق بگیرن دادگا ...

از پولداریشون اگه بگم مغزت سوت میکشه

ولی رفته قبل این بازیا همه رو ب نام باباش و مامانش کرده

اگه بناست به خاطر مهریه موقعیتای خوب ازدواج و یا زندگی راحت رو از دست بدی خب قید مهریه رو بزن

اره سن ام کمه 

درست بدی زیاد شد بهم ولی نمی ارزه 

بعد من فقط عروس ۴ ماه بودم از خونه بیرونم کرد 

با خودش صحبت کنم یا چیکار کنم 

ب خودش دسترسی ندارم خط شو عوض کرده 

داشتن که داره ولی همش ب نام این اون ارز دیجتال خریده  نگاه میکنم عمر تباه میشه  من فقط ۲ ...

عجله نکن ، شوهرت چند سالشه؟

چ مسخره بازی شده ، مگه بچه بازی زندگی، تو بری خونه بابات ، اون بگه نمیخوامت مگه میشع؟؟؟؟؟

ی نیمچه ژنتتیک دان 
2706