2737
2734
عنوان

دوستم۲ تا پسرو تیغ میزنه همزمان، اینجوری🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 87 پست
شاید به شما اینجوری می‌گفته وگرنه هیچ پسری برا این که با دختری معمولی باشه اینجوری خرج نمیکنه که مطم ...

خب مگه نمیگفتن پسرا با دختری ک رابطه جنسی داشته باشن نمیگیرنش؟چجوریه ک اینا میگیرن اینارو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یجا کار میکردم یه زن زشت و عینک ته استکانی و قدکوتاه و‌شکم تا یک متر جلو اومده با رئیسمون که زن و ...

نگو اینا را من الان سکته میکنم اون وقت ما مانکن خوشگل طبیعی بخذا من هنوز صورتم را اصلاح نکردم طرف پول اتوبوس واحدس زا من باید بدم یکی گفت با اسنپ بریم بیرون بگردیم پولش را تو بده 

2731
2738
مگه میشه بامردی باشی بهت دست نزنه حتماازپشت میدن

اگه پسره فوق العاده بی اعتماد ب نفس باشه و چهرش معمولی باشه و کسی بهش پا نده،بله میشه

بدون رابطه جنسی راحت بها میده ب دختر ک فقط باهاش بمونه

یه دخترخاله دارم دقیقا همین بود حتی وقتی با یه پسر خیلی پپه که دیوانه وار عاشقش بود ازدواج کرد ولی خب اینقدر بهش خیانت کردشوهرش به طرز مشکوکی مرد.ایشون الان دیکه آزادانه با پولای همسرش داره به همه عیش و نوش میکنه

پسرا وقتی میدن میگیرن یعنی فکرنکنم مفتی باشه .

اگه پسره فوق العاده بی اعتماد ب نفس باشه و چهرش معمولی باشه و کسی بهش پا نده،بله میشه

بدون رابطه جنسی راحت بها میده ب دختر ک فقط باهاش بمونه

میدونی من آدم با وجدان هستم واقعاذاتم این طوره نمیتونم از کسی سوی استفاده کنم نمیتونم واقعا نمیتونم خدا شاهده چندبار امتحان کردم بعد رفتم بش گفتم قصدم سوی استقاده بود حلالم کن عذاب وجدان شدید میگیرم حتی اونقذ زیاد شبها نمیتونم بخابم میگم اگه نفسم بالا نیاد اگه بمیزم الان جواب خدا را چی بدم صورتم را اصلاح نکردم سبیل دارم ابرو کلفت مانتو گشاد میپوشم با یه شلوار گشاد مقنعه گنده 

2706