2733
2734
عنوان

دوستم۲ تا پسرو تیغ میزنه همزمان، اینجوری🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 2366 بازدید | 87 پست
اينا فقط واسه خوشگذروني ميخوان. خودشونم ميدونن اين عمليا زن زندگي نيستن واقعا. اخلاقاشون بشدت مضخرفه

اینا همش حرفه  حتی بااینا ازدواجم میکنن 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
اينا فقط واسه خوشگذروني ميخوان. خودشونم ميدونن اين عمليا زن زندگي نيستن واقعا. اخلاقاشون بشدت مضخرفه

ن بخدا.منم خودمو اینجوری گول میزدم ولی ۵.۶ تا دوست تیغ زنم رو ک دیدم ک با دوست پسراشون ازدواج کردن فهمیدم اونا از ما عاقبت ب خیر تر شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همینا زندگی میکنن

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
2728
اره.رفتم ادای زنای بساز و کم خرج رو در بیارم تر زدم

من تو اين همه سال حساب يه چيزي دستم اومده. مردا قدر زناي بساز و كم خرج رو نميدونن. انگار زنه هرچي بدتر باشه بيشتر دوستش دارن. نميدونم چه جوريه

يا مثلا ديدي زني كه خوشكل نيست شوهرش واسش ميميره ولي اوني كه خيلي خوشكله شوهره بهش محل نميده. يا زنه شوهرش بهش محبت ميكنه ولي قدر نميدونه

انگار كلا چرخه زندگي اينجوريه

🫠

و منی ک ۲۲ سالمه ۹ سال عقد کردم ۷ سال ازدواج هنوز روم‌نمیشه ب شوهرم‌بگم‌پفک میخوام😂😂😂😂

شوخی ب کنار اصلا در شان و شخصیت ی دختر نیس همچین کار زشت و ناپسندی 

همیشه میگم‌دختر باید ظرافت و مغرور و درعین حال قوی باشه در برابر ی پسر 

متنفرم از اینجور آدما 

اره.رفتم ادای زنای بساز و کم خرج رو در بیارم تر زدم

هیچ وقت ادای زنای بساز رو درنیار

همیشه یه جوری رفتار کن که طرف مقابلت تو زندگی ازت حساب ببره

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2740
اتفاقا هیچییی نمیداد هیچی بلکه خیلیم حواسش بود و زرنگ بود ک با پسره تنها نشه

آره بابا زرنگ آن منم دیدم دوستم اصلا نمیذاشت مرد بش انگشت بزنه فقط ازش، می‌کشید خیلی ززنگ بود میلیاردی می‌گرفت مالی هم نبود فقط به خودش، می‌مالید ولی مد میگفتم آخر اینا عاقبت بخیر نمیشن باور کن ببین هرکی نتیجه نیت قلبش را میخوره هیج وقت از گناه برکت نمیاد باور کن یا سلامتی شون یا چیزیزشون میشه 

آره بابا زرنگ آن منم دیدم دوستم اصلا نمیذاشت مرد بش انگشت بزنه فقط ازش، می‌کشید خیلی ززنگ بود میلیار ...

اتفاقا خدا با ایناست

مردا هم از همینا خوششون میاد 

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
بخدا همینا براشون سر دست میشکنن  آخرشم دخترای ساده و دل پاک و عاشق کنار گذاشته نیشن  خدا ...

دقیقا پست منو بخونید بالاتر همینو گفتم هم کلاسی من بدتر از این بود با پسری ک موقعیت خیلی خوب داشت ازدواج کرد اونوق ما مجرد موندیم 

ببخشید اینجوری رک میگم دوستت زیادی بهشون حال می‌داده برا همین اینجوری خرجش میکردن شک نکن ازدواج کنه ...

نه گلم.جیک و پوکشونو میدونم‌‌.حتی نمیذاشت بهش انگشت بزنن.دختره ب شدت زرنگ بود

2706