2733
2739
عنوان

دوستم۲ تا پسرو تیغ میزنه همزمان، اینجوری🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 2366 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونوقت منی ک پول غذای خودمو نامزدمو نوبتی حساب میکردم اینجوری مث سگ کنار گذاشته شدم😐😐

خوب ساده بودی دیگه به نامزدت رو دادی اونم ازت سو استفاده کرده

میگن تو دوران عقد تامیتونی داماد رو تیغ بزن چون بعد ازداج نمیشه🤣🤣

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731
اینا واقعا چیکار میکنن برام سواله بخدا حالا من به یکی گفتم دو هزار تومن شارز برام بفرست فردا برات می ...

پس مجانی میدن به نظرت؟🤐😂

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. بیا کارت دارم😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1834301(فحش خونم  کم شده🙄)
دوستت باباش رو هم تيغ ميزده😂 ولي خدايي جامعه انگار به جوري شده كه خرابا شانس دارن🥲 همه ميگن س ...

این هفته ۳تا پسر بلاگر دیدم رل زدن همه بااین عملی پلنگا 

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

از اول خواسته براش خریدن.و نشون داده که اگه نخری و به حرفم نباشی منم نیستم برات

نه اینکه مثه ما تا بگن نه ندارم نمیخرم بگیم فداسرت عشقم خودم ایندفعه میخرم واین میشه عادت برای طرفمون

2740

تو ارزش خودتو حفظ کردی عزیزم 

اون زرنگ یا هر چی ارزشش ی دستمال کاغذی است 

صد درصد مطمئن باش اون دختر شوهر ب هر. کسی هم کنه از سر تا پا طلا باشه شما چند پله از اون بالاتری ❤️

🙂میجنگم اما التماس هرگز نمی کنم 
از اول خواسته براش خریدن.و نشون داده که اگه نخری و به حرفم نباشی منم نیستم برات نه اینکه مثه ما تا ...

دقیقا اینا از اول پسرا رو عادت دادن ک مثلا هروقت میای پیشم باید یه چیزی دستت بگیری چ گل چ لواشک چ ادامس هرچیزی

2706