2737
2739

امیدوارم نگید این تاپیک جنبه بدآموزی و فلان داره

چون هدفم اینه بدونم چرا تهش ما زنای بساز کنار گذاشته میشیم و دخترای زرنگ تیغ بزن رو میگیرن😐

یه دوستام که ۱۸ سالشه،کاملا نچرال،همزمان با دو تا پسر بود،خودشم قیافش معمولی،عینکی بود،دماغشم بزرگ بود ولی خب توپر و سفید بود و موهای بلند و قشنگی داشت،اینارو گفتم که قیافشم تصور کنید،این میگف من حتی یکبار توی این یکسالی ک با این پسره هستم شارژ نخریدم چون دارم با اون چت میکنم وظیفه ی اونه شارژ بخره برای اسمسم،مثلا وقتی میرفتیم پاساژ زنگ میزد به یکیشون میگف محمد برام ۸۰۰ بزن مانتو میخوام،حالا محمد بدبخت هم یه کارگر ساده بود ولی سریع میزد،آخرشم به یکی از پسرا گفت که گوشیم شکسته و گوشی میخوام،پسره هم براش ۱۰ تومن زد،اینم ۱۰ تومن رو طلا خرید و پول گوشیش رو از باباش گرفت🙃

تهشم پسره چندین بار اومد خاستگاریش و میمرد براش

اون یکی پسره هم هی استوری عاشقونه میذاش با این

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

زنی که خرج داره ارج داره

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    

هعییی چی بگم چیزایی که من دیدم و بگم بد تراز ایناس …

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. بیا کارت دارم😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1834301(فحش خونم  کم شده🙄)
2706