2733
2734

با پیشنهاد شما با شوهرم آشتی کردم همون روز

ولی آخرشم قرار نیست ببره با خانوادم گردش

اولش بهونه میکرد درس دارم (کنکور وکالت) وقت ندارم باید درس بخونم و... تازه فهمیدم اصلش اینه👇🏼

دوشنبه بهش گفتم قرار گردش گذاشتیم سه شنبه مشتری زنگ زده اینم برداشته به پنجشنبه جمعه هماهنگ کرده باهاش

ینی یه درصد هم تو ذهنش منو در نظر نگرفته که این می‌گفت قراره فامیلی بریم گردش... دیده کارش اون روز اوکی میشه برداشته انداخته دقیقا همون روز

الان با خودش میکنه خب چیکار کنم کاره دیگه ، بهش میگم کار دارم کارم واجب تره اونم قبول میکنه نمیریم

وای دارم دیوونه میشم دیگه خسته شدم فقط خودشو کارشو درنظر میگیره😭 خب منم دلم تفریح میخواد

دیشب کلی نشستم گریه کردم اومده دلداریم میده بعد ازینطرف هم کار خودشو میکنه و نمیبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت نگیر با‌تفریح‌نرفتند اتفاق خاصی نمی افته اون داره واسه زندگی ورفته شما تلاش می کنع  ک دراسایش باشید ب وقتش بهترین تفریحاتو رو میرید

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
2731

خودت با خانواده ات برو گردش. بعضی مردها همین هستند  بزار کار کنه و پول دربیاره تو برو تفریح و خرجش کن ، خودش اینجوری دوست داره!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

با توجه به تاپیک هات باید بگم که خیلی بچه ای بزرگ شو یه کم

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
سخت نگیر با‌تفریح‌نرفتند اتفاق خاصی نمی افته اون داره واسه زندگی ورفته شما تلاش می کنع  ک دراسا ...

خب چرا وقتی که مامان خودش میگه بریم تفریح کار رو تعطیل میکنه میریم

یا مثلا دیشب باغ پدرشوهرم بودیم مشتری میخواست بیاد داشت میرفت داداش کوچیکترش گفت نمیخواد بری ولش کن اینم دیگه نرفت

ولی حالا من بگم میشینه دوساعت قانعم کنه که باید کار کنم پول دربیارم ، کلا نوبت طرف من شدنی کار داره آقا

فقط میخواد بپیچونه😭

اونوقت بد عادت میشه من میبینم زیاد میلی نداره بیاد با طرفای ما ازین به بعد چیزی بشه میگه خب خودت ب ...

😐والا چی بگم  

وقتی پایه نیس چیکار میشه کرد؟ با گریه و زاری که چیزی درست نمیشه اینجوری فقط تو چشم شوهرت یه زن ضعیف دیده میشی . به مرور همین گریه ها براش عادی میشه  

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
2740

اسی با این لج لجبازیا کارتون به جای باریک میکشه کوتاه بیا نذار شوهرت حساس بشه رو تو، و خانوادت که اذیتت میکنه هااااا هنوز تو زندگی کم تجربه ای بلند شو خودت بدون اینکه به شوهرت بگی برو خونه مادر شوهرت بعد واسه نهار یا شام برو رفتی زنگ بزن شوهرت بگو واسه غذا بیاد اونجا دیگه لجش میخابه 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
خودت با خانواده ات برو گردش. بعضی مردها همین هستند  بزار کار کنه و پول دربیاره تو برو تفریح و خ ...

اخه دوس ندارم از جمع عقب بمونه بعد هی بپرسن شوهرت چرا نیس، اون که کارش دست خودشه

از طرفی هم بدعادت میشه ازین به بعد مهمونیا و گردشارو نمیاد...

از اون طرف مادر شوهرت دعوت می‌کنه میگی مریضم به قول خودت میپیچونی از اینور با خانواده خودت میری رستوران و تفریح خداروشکر که مرد نشدم چون تحمل همچنین آدمی سخته والا

با من بحث نکنید لطفاً با من بحث نکنید 
اسی با این لج لجبازیا کارتون به جای باریک میکشه کوتاه بیا نذار شوهرت حساس بشه رو تو، و خانوادت که اذ ...

دیشب بلند شدیم رفتیم باغ باهاشون من گفتم شام رو بمونیم که اینم خوشحال شه آروم شه

ولی نتیجه نداد دیگه چیکار کنم...

از اون طرف مادر شوهرت دعوت می‌کنه میگی مریضم به قول خودت میپیچونی از اینور با خانواده خودت میری رستو ...

عزیزم من اینجوری نبودم

ولی وقتی میبینم شوهرم برا خانواده خودش کارش رو تعطیل میکنه و مشتری رو میپیچونه ولی برا طرف من اومدنی کلی کار داره و منو میپیچونه مجبورم یکم خودمو مثل اون کنم

نمیشه که همش من خودمو کوچیک کنم اون عین خیالش نباشه

2706