2733
2739
عنوان

کیپ شدن بینی بعدازعمل

22 بازدید | 5 پست

دوماه و۲روزه عمل کردم انحراف شدید هم داشتم 

اوایل تنفس از سمت چپ بینیم خیلی بهتر بود الان ک نگاه میکنم حس میکنم دوباره تیغه بینیم یکم کج شده به همون سمت ک قبلا بود،چیکار کنم درست میشه؟؟؟😭

بینیمم هنوز کیپه

ببخشیدا ولی سمت چپ بینیم زیاد کثیف میشه ولی سمت راستی همش اب میاد☹☹

چرا اینجوره 

من میترسم انحرافم برگرده

نمیتونم از بینی نفس بکشم هنوز،انگار نفسم میگیره(نمیدونم برا اینه ک عادت ندارم،اخه ۱۵سال با بیشتر از دهن نفس کشیدم  الان بخوام با بینی نفس بکشم نفسم میگیره عادت ندارم)

چیکار کنم گیا اینجور بودن

بینیت استخونی بوده؟؟؟؟

ببین تازه ۲ماه گذشته هیچیییییی مشخص نیست 

من ک تا یکسال سوراخ های بینیم انحراف داشت تازه هنوزهم کاملا خوب و بدون. ورم نشده

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
بینیت استخونی بوده؟؟؟؟ ببین تازه ۲ماه گذشته هیچیییییی مشخص نیست  من ک تا یکسال سوراخ های بینی ...

اره استخونی 

خب تیغه بینیم ک احساس میکنم باز یکم کج شده چی؟

درست میشه؟؟

سوراخ سمت راست بینیم تنفسم راهش بازه کامل ولی سمت چپ کامل کامل نه،مثل ورمه نمیدونم چیه

درست میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره استخونی  خب تیغه بینیم ک احساس میکنم باز یکم کج شده چی؟ درست میشه؟؟ سوراخ سمت راست بینیم ...

اره بابا درست میشه حالا حالاها نمیشه نظر داد درموردش 

چون هنوز کلی ورمه ی طرف بینیت ورم کرده فکر میکنی کج شده حق داری ولی الان منی ک ۱ سال و خورده ای عمل کردم هنوز ک هنوزه گاهی وقتا خوب نمیتونم نفس بکشم

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
2728
اره بابا درست میشه حالا حالاها نمیشه نظر داد درموردش  چون هنوز کلی ورمه ی طرف بینیت ورم کرده ف ...

ظاهر بینیم اوکیه از بیرون هیچیش نیست

تیغه داخل بینیم رو میگم

انشالله ک ورم باشه  اوکی بشه خیلی نگرانم☹

ظاهر بینیم اوکیه از بیرون هیچیش نیست تیغه داخل بینیم رو میگم انشالله ک ورم باشه  اوکی بشه خیل ...

نگران نباش ورمه 

حتی ظاهر بینیت هم. ورمه الا متوجه نمیشی 

بزار یکم بگذره. دستت میاد نگران. نباش