2733
2734

من 14 رو امروز تموم میکنم.وزنم زیاد نشده ولی خودم حس میکنم شکمم خیلی بزرگ شده.آخه من بارداری دومم.

توی اولی تا 5 ماه شکم نداشتم.

پر انرژی تر از هفته های قبلم 

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

۱۵ هفته تازه نی نی از لگن خارج میشه .

بعضیا تا ۵ ماه هم شکم ندارن.

حرکت هم اگه اولیه وجفت خلفی شاید تازه ۱۸ هفته شبیه به نبض حس کنی

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای حرکت هم زوده میگن 20 به بعد.

جفتت قدامیه؟ یا خلفی؟

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.
2728
برای حرکت هم زوده میگن 20 به بعد. جفتت قدامیه؟ یا خلفی؟

چیزی نگفتن تو ان تی گفتن مشکل نیست؟ 

شما از کجا فهمیدی؟؟

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چیزی نگفتن تو ان تی گفتن مشکل نیست؟  شما از کجا فهمیدی؟؟

جفت رو میگی؟آره تو سونوی ان تی بهم گفت که جفتت قدامیه.سر دخترم خلفی بود منم خیلی لاغر بودم از 13 چهارده هفته قشنگ متوجه حرکاتش میشدم

2740
جفت رو میگی؟آره تو سونوی ان تی بهم گفت که جفتت قدامیه.سر دخترم خلفی بود منم خیلی لاغر بودم از 13 چها ...

عزیز عکس برگ سونپ گذاشتم

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40