2737
2739

دوتا دو قلو داریم پدرشون تو بچگی فوت کرده 

یکیم داریم باباش وضعش خوب نیس بعد بقیه بچه ها میشینن جلوی اونا ساندویچ سفارش میدن میخورن یا نوشابه و.... اصلا هم به اونا نمیدن من زیاد نمی دستم باز نیس مثلا شاید بتونم پول یکیشونو حساب کنم با مال خودم ولی دخترای گنده اصلا عقل و شعور ندارن بیشترشون هم وضعشون خوبه ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره

بدیش دولتی این

غیرانتفاعیمعن‌لا هم پضع شون خوب 

من بچه دهه ۶۰ ام 

یادم اون موقع معلم میگفت موز نیارید بقیق ندارن 

یا حتی مداد خودکاز معمولی هوع داشته باشن!!!

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو کل ۱۲ سال مورسه رفتنم مادرم لقمه هایی واسم میگرفت که نه بویی داشته باشه و نه داخلش معلوم بشه

اگرم دلم چیزی رو میخواست تو خونه برام جبران میکردن

خلاصه نه گذاشتن خودم حسرت چیزی رو بخورم و نه راضی شدن بقیه چیزی رو دلشون بخواد که نمیتونن تهیه اش کنن

خودم هم به شخصه از این کار متنفرم که چیزی رو بخورم که چشم کسی دنبالش باشه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

انسانیت تو وجودت نمرده واقعا دمت گرم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2738

اتفاقا کارشون درسته ، کار شما اشتباه، یعنی چی از طرف اون 4 نفر برای خودتون تصمیم بگیرید نفری 10 تومن بزارید هر روز ساندویج بخرید براشون شاید اون 4 نفر فقیر باشند یادت باشه غرور دارند و.....  اگه قرار باشه کسی شرم کنه اون مسئولان کشور هستند نه همکلاسی های شما

اتفاقا کارشون درسته ، کار شما اشتباه، یعنی چی از طرف اون 4 نفر برای خودتون تصمیم بگیرید نفری 10 تومن ...

گرونه درست ولی به این معنی نیست کسی شعور خودشو زیر سوال ببره شما از گلوت پایین میره جلوی دوتا بچه ای مادرشون تنها کلفتی میکنه تا پول دربیاره پدرشون هم مرده ساندویچ بخوریو بگی به به چه چه  به من چه گرونیه مسئولان پاسخگو باشن؟؟؟؟ 

ازینکار متنفرم ..اتفاقا خودم دوران مدرسه همکلاسی هایی داشتم که ساندویچ میخریدن میاوردن مدرسه من ازبوش دلم ضعف میرفت هیچوقتم نمیتونستم بخرم چون پول تو جیبی ام کفاف نمیداد..مادرم همیشه لقمه و میوه میزاشت باکشمش وگردو بنده خدا...ولی دلم ساندویچ میخواست🙁