2737
2739

خیلی این رفتارشون  برام عجیبه . من خودم آدمی هستم که هم تحصیلکردم  هم کل فامیل همسرم هر موقع منو  میبینن  میگن خوش بحال مادرشوهرت. ی عروس همه چیز تمومی . بعد اون وقت ی عروس اومده تو فامیل مادرشوهرم اینا که دختره ۱۶ سالش بود پارسال که ازدواج کرد ، الان شده ۱۷ سالش . یک بار که دختره رو دیدم برگشت بهم گفت تو خونه از بیکاری حوصلم سر میره چیکار کنم ؟ گفتم درست  رو بخون حداقل دیپلم بگیری ، بعدش تصمیم بگیر اگه دوس داشتی برو دانشگاه . بعد مادرشوهرم دیشب زنگ زده میگه خیلی دختر زبر و زرنگیه  ، الان حاملست  . الان من فقط موندم چون حاملست  زبر و زرنگه ؟؟؟؟ واقعا بعضیا چرا اینجوری حرف میزنن  . میگم چون حامله شده میگید زرنگه ؟ میگه هم اون هم این که تو این یک سال کلی طلا جمع کرده . 🤔🤔🤔

واقعا ی وقتایی این حرفا رو میشنوم  دو تا شاخ که نه ۴ تا شاخ در میارم . بعد هر کس از من تعریف میکنه ، میگه آره تو هم خوبی . من محتاج تعریف و تمجید نیستم . اما واقعا بنظرتون این حرفا یعنی چی ؟؟؟؟!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باورت نشه ولی من قبل ازدواجم میدونستم از طرف خانواده شوهرم همچین رفتارایی میبینم خودمو اماده کرده بودم

همیشه تو هر جمعی از قیافه و اندامم تعریف کردن ولی برا خانواده شوهرم همیشه مرغ همسایه غازه

برات مهم نباشه چی میگن

وقتی ذهنیتشون رو میدونی هر جوری هستن رهاشون کن 

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731

خب هرکسی باتوجه به سطح شعورش واژه زرنگی رو تعریف میکنه برا مادرشوهر جماعت ک اکثرا بی سواد هستن و درکی از درس و تحصیل ندارن مسلما کار ایشون زرنگی بحساب میاد😂

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2740

اوه اولشه 😂😂😂😂😂😂

کار دایمیه مادر شوهرمه 

کلا اینجوری حکومت میکنن ولی من ناراحت نمیشم چون خیلیییی زیاد این کار میکنه 

مثلا من سر کار ک نمیرفتم دایمممم از حقوق زنای فامیل چقدر زرنگن اینا میگف 

بعد ک من رفتم سر کار میگف بچه ها خ گناه دارن فلانس بالا سر بشه ببینه بچش خوشحال کلاااا این مدلیه کن بدل نمیگیرم 

مادرشوهرت برا ۵_۶دهه پیشهه

طبیعیه طرز فکرش با شما فرق کنه

حق با توعه اون دختره داغه نمیفهمه بزار ۲۵ سالش شه دو دستی میزنه تو سرش

ولی مادرشوهرت اونو زن زندگی میدونه چون عین قدیما پیش میره این دختره

اونا چیزایی و میگن که زندگی کردن

زن پیرای قدیمی، خوب بودن عروس رو تو این چیزا میبین

مادرشوهر من عروسایی ک خیییلی کار میکن ظرف و اینا میشورن تو مهمونی و... خیلی قبول داره 

صَبرم کَمه، حوصلَم دَر حَد حداقلِ.                                        شایع❤️
آخه از این حرف ها حالم به هم میخوره واقعا

جهانو ک نمیتونی تغییر بدی

ولی میتونی رو خودت تمرین کنی ک خونسرد باشی با چرندیات مادرشوهرت بهم نریزی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
مادرشوهرت برا ۵_۶دهه پیشهه طبیعیه طرز فکرش با شما فرق کنه حق با توعه اون دختره داغه نمیفهمه بزار ۲ ...

آخه عزیزم  درسته زندگی اون دختر به من ربطی نداره . ولی خیلی برام عجیبه . طرف مستاجرش، همسرش وضعیت شغلیش  معلوم نیست ، هنوز یکسال هم از ازدواجشون  نگذشته . بعد بچه دار شده ، این واقعا زرنگیه؟

2706