2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا  تو فکر می کنی  تینقدر تو را دوست داره که بخواد ترک  بکنه 

ببخشید جسارت به  شما نباشه 

نمیخواهم زخم روی دردت باشم 

این  فرد اول خودشو دوست نداشته 

مادرش را دوست  نداشته 

حرمت  ها را رعایت نکرده 

البتتتتتتتتتتتتتته که دست  خودش نیست 

مواد خاصیت عشق و محبت را می سوزاننند 

حرمت ها را بر می دارنند 

2728
چرا  تو فکر می کنی  تینقدر تو را دوست داره که بخواد ترک  بکنه  ببخشید جسارت به ...

ن بد متوجه شدین 

من اصن برام فرق نمیکن بکشه یا ن 

ترک کنه یا ن مهم نیس 

من یه سوال دیگه داشتم

2738
بله همسرم  خیلی اذیت شدم البته من نمیدونستم معتاده ولی یازده سال از زندگیم میگذره تازه ۶ ماهه ...

انشاالله ک زندگیت قشنگ تر هم شه 

.

عشق من رف ک ترک کنه 

55 روز بعد اومد 

از این رو ب اون رو شد 

دیگ مث قبل دوسم ندارع 

توجهش از 100درصد شده یک درصد  

محبت کردنش و... 

چرا اینطور شده ؟ شما هم تجربه ای داشتین؟

انشاالله ک زندگیت قشنگ تر هم شه  . عشق من رف ک ترک کنه  55 روز بعد اومد  از این ر ...

بله حتی بعد از کمپ تا یک سال هم رابطه جنسیش ضعیف شد اما کمک کم بهتر شد اگه جلسات ان ای رو مرتب بره و یه راهنما بگیره خیلی زود خوب میشه از نظر عاطفی و...

من قبلا همسرم کلا بیخیال همه چی بود الان آخر هفته ها حتما باید ببرتمون بیرون اصلا نمیذاره خونه باشیم رابطش بهتر شده خیلی خنده رو تر شده 

اما بازم میگم جلسات مداوم و پیگیری 

چرا  تو فکر می کنی  تینقدر تو را دوست داره که بخواد ترک  بکنه  ببخشید جسارت به ...

سلام خانومی ببخشید شما به روشن بودن دل اعتقاد دارید؟

و اینکه تو خواب ضریح دیدع

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
بله حتی بعد از کمپ تا یک سال هم رابطه جنسیش ضعیف شد اما کمک کم بهتر شد اگه جلسات ان ای رو مرتب بره و ...

ببین رلمه 

دیگ مث قبل دوسم ندارع 

ببین قبلا برا یه لحظه دیدنم منت میکرد یا زنگش نمیزدم یه عالمه پیام میداد یا همش میگف ببینمت 

برام همه چی میخرید همه کار برام میکرد 

اما الان الویتش هر چیزی هس آخر میشم من 

مثلا دیروز ساعت ۱۰ اینا بود خدافظی کردم با ناراحتی 

هنوزم یه پیم نداد 

چرا دیگ اونطوری نیس 

چیکار کنم  😭

2706