2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

عزیزم من تاحالا استفاده نکردم و تازه عروسم میشه بگی چقدر آب میریزی؟دو تا خط داره داخل درسته؟تا کجا آب میریزی؟چجوری درش رد می بندی ؟کلا همه چی بگو خدا خیرت بده

2728
عزیزم من تاحالا استفاده نکردم و تازه عروسم میشه بگی چقدر آب میریزی؟دو تا خط داره داخل درسته؟تا کجا آ ...

درش درجه داره؟

ماله من درجه داره. 

آب بریز تا خط اول. درجه رو بزار رو 2. گوشت و نیم ساعت یا 40دقیقه ای میپزه

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
درش درجه داره؟ ماله من درجه داره.  آب بریز تا خط اول. درجه رو بزار رو 2. گوشت و نیم ساعت یا 4 ...

قبل این که در ببندم بزارم ابش ب جوش بیاد یا در رو ببندم شعله زیاد کنم بزارم ب جوش بیاد؟

قبل این که در ببندم بزارم ابش ب جوش بیاد یا در رو ببندم شعله زیاد کنم بزارم ب جوش بیاد؟

درش و ببند. خودش میجوشه میپزه

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
2740
این رینگ پلاستیکی هم باید بزارم ؟

باید تو در زودپز بزاری دیگ عزیزم. وگرنه ک درش بسته نمیشه