2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من سبک های غربی و جدید که انقدر سنگشو به سینه میزنن قبول ندارم ، خیلی تحقیق کردم خیلی مطالعه کردم ، مثل جدا کردن جای خواب بچه زیر فلان سن ، نشون دادن ویدئو های تربیت جنسی ۶ ۷ سالگی و.... 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

فقط یه جمله بگم

بچه ها اون چیزی نمیشن که ما میخوایم، اون چیزی میشن که خودمون هستیم و ازمون میبینن

اول از همه باید الگوی خوبی باشیم

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
نه بگو

مثل خودم تتلیتی بشه و البته روش درست و واقعی تتلیتی بودن رو بهش یاد بدم چون تقریبا هیچ کس نمیدونه چجوریه و چیه و حتما یاد میدادم البته یاد میگیره که هنرمند باسه و ورزشکار و صبر یادش میدم آزادی بهش میدم البته قبلش بهش یلد میدم چجوری باید زندگی کنه و انسانیت چیه اونجوری آزادی هرچقدر هم داشته باشه آسیبی نمیبینه درسته دیگران باید درباره آدم نطر بدن ولی من پدر مادر ندارم و نداشتم و اینجوری تربیت شدم و خدایی آزارم به کسی نمیرسه حتی یه پشه درسته نمیتونم برم باشگاه کلاس یه سازی یاد بگیرم ولی شعر می‌نویسم آهنگ می‌نویسم تا بتونم هم تمرین صبر و ورزش های خونگی میکنم 

2740