2737
2734
عنوان

میشه یک چیزی بگین بچسبم ب زندگیم.شوهرم مرد خوبیه و خیلی دوستم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 211 پست

برو پیش مشاور ، شما طرحواره طرد شدگی و تحقیر شدن داری!  باید خودت درمان کنی وگرنه خدای نکرده ازدواجت به باد می دی!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دوست داره .وقتی خونه هست اصلا پیام نمیده میگه نمیخوام زندگیم خراب بشه و مشکلی پیش بیاد .مگفت من ...

بشین فکر کن داره زندگی تو رو خراب میکنه اگه میخوای اینجور روابط داشته باشی طلاق بگیر در حق همسرت داری ظلم میکنی وقتی شوهرت خوبه چ دلیل داره به مردای دیگ توجه کنی بلاکش کن وبچسب به زندگیت چون شوهرت اگه بفهمه کلی مشکل پیدا میکنی

2731

منم درگیرم فقط با این تفاوت که چندسال باهاش ارتباط داشتم و الان نزدیکه یساله به خودن اومدم ولی فکرش رهام نمیکنه روز و شب تو فکرشم با اینوه میدونم همسرم خیلی بهتر از اونه و بخاطر ابروم و شوهرمو پسرم کشیدم کنار

ترسیدم خدای نکرده همسرم اینکارو باهام کنه

بنظرتون خدا منو میبخشه بخدا خیلی دلم گرفته

دارم دق میکنم از درون

چون من انقد بهش فکرمیکنم که داره زندگیم خراب میشه

چون شوهرم میاد سمتم اصلا دوسندارم بیاد و ازش فرار میکنم 

ولی از درون میخوام که باهاش خوباشم😭

خب خدارو شکر که اون آقا بهت محل نمیزاره وگرنه تو تعهد و تاهل سرت نمیشه

فکر کن اگه بهش ابراز علاقه میکرد چی ؟ راحت زندگیشو از دست میداد آخرم معلوم نبود بگیرتش یا ولش کنه . اسی گوش بده به کسایی که میگن برو روانشناس چون واقعا یه مشکلی هست 

2740
فکر کن اگه بهش ابراز علاقه میکرد چی ؟ راحت زندگیشو از دست میداد آخرم معلوم نبود بگیرتش یا ولش کنه . ...

واقعا خیلی باملایم با اسی همگی رفتار کردیم.من ک خیانت ی دلیل داره برام و اون هرزگی طرف 

ی نیمچه ژنتتیک دان 
بقران خیلی خیلی عذاب میکشم .حتی شوهرم فهمیده حالم خوب نیست 

وای فهمیده😱😱خاک دوعالممممم😱😱😱هنوز زنده ای که😶😶😶من بشدت از زن خیانتکار بدم میادددددددد بنظرم خیلی خار وذلیل هستن که خودشون میندازن زیر دست یه مرد دیگه، خودتو بی ارزش نکن میدونی اگ سریع همه چیز رو درست نکنی شوهرت برا همیشه از دست دادی میشه ی مرد بدبین سرد عصبی بد دهن ک حتی دست بزن هم پیدا میکنه؟ برگرد یه نگاه ب زندگیت بکن بیشتر از این خرابش نکن حیفه بخدا

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

عزیزم از من بهت نصیحت ازهر دست بدی از همون دست میگیری خیانت کردن حتی توفکرتم باشه فقط باز خیانت اگع به کارت ادامه بدی مطمئن باش که حتما چوبش میخوری خودت فقط بزار جای همسرت ببین اگه ا ون این کارو باهات میکرد چه حالی میشدی پس برگرد حتما این جور برات بهتر بوده

2706