2737
2734
عنوان

میشه یک چیزی بگین بچسبم ب زندگیم.شوهرم مرد خوبیه و خیلی دوستم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 211 پست
وای وای وای به خودت بیا تا نباختی تو این بازی دوسر باخت😕😕فک کنم پسر داری درسته🤔فک کن عروست همچين ...

وای خدا نکنه .خدا کنه خودم تقاص پس بدم نه بچه هام

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!

اگه یه مرد این تاپیک زده بود الان بالا پایینش یکی میکردیم ولی خانمی همه ملایمت میکنن شاید به خودت بیای و به بچه هات رحم کنی یکم فکر خودت و بچه هات باش فک کن اصلا جدا شدی با اون ازدواج کردی بنظرت خوشبختی ؟

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو موقعیت شما نیستم بتونم راحت قضاوت کنم ولی با مردی9سال دارم زندگی میکنم که خانم اولش با پسرداییش ب ...

منم الان ده سال .شوهرم گفت اینقدر که تواین چندماه حالت خرابه این چند سال نبوده .

حجت حرفام تمام شد پس اگر این قدر میترسی خودت تمومش کن خدا شاید دیر تاوان بگیره ولی بد میگیره هاااااا اصلا هم تضمینی نیست از خودت تاوان بگیره تو مادر یه خانواده ای گناهت شخصی نیست یک خانواده درگیر اشتباه شمان دلت به بچه‌هات بسوزه😒

2731

ی پیام دیگم دادم نخوندی زن عموی منم کار شما رو کرد زندگی خودشو نابود کرد ب درک اینقدر ب پسرش فشار اومد از کار مادرش که زندگی پسرشم نابود شد با سن کم افتاد تو خلاف افسرده شده بود 

به این فکر کن که پیامات رو همسرت ببینه طلاقت میده بچه هات ازت متنفر میشن تو کل فامیل به چشم یه زن خراب میبینن از کاه کوه میسازن صوجور حرف پشتت درمیاد ، خانوادت با طعنه هاشون زندگی رو برات زهر میکنن ، جدا زندگی کنی کسی نمیاد باهات ازدواج کنه چون اطرافیان میگن این خانم خراب بوده برا دراومدن از تنهاییات دوست میشی با اقایون اونا هم بعده مدتی ضربه میزنن و ولت میکن ، فکر کن پنج سال دیگه هست و این اتفاقاتی که نوشتم برات افتاده و تو ذهنت مرور میکنی اونموقع چه تصمیمی میگرفتی؟ الان همون تصمیم رو بگیر

اون اقا هیچوقت زندگیشو خراب نمیکنه که تو جدا شدی بیاد سمتت چون میدونه تو شوهر داشی با اون حرف زدی تودلش میگه با منم باشه با یکی دیگه حرف میزنه ....

بهش بگو همسرم فهمیده پیام نده و برنامه هات رو پاک کن ، به خوبیای همسرت فکر کن و بهش محبت کن ، صدبار بخون پیامم رو تا به عمق فاجعه پی ببری ، چن سال بخش مشاوره روانشاسی بودم دیدم این اتفاقات رو گریه های خانوما و پشیمونیشون و التماسشون به همسرشون رو دیدم ، همسرشون جلو چشم خانوم رفته با یه نازترش ازدواج کرده سرعقل بیا

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
اگه یه مرد این تاپیک زده بود الان بالا پایینش یکی میکردیم ولی خانمی همه ملایمت میکنن شاید به خودت بی ...

واقعاا، والا خیانت قابل توجیه نیست.مشکل روحی داری پاشو برو مشاوره ,انگار مردم ما از مشاوره رفتن میارسند و حالت تدافعی میگیرند....

ی نیمچه ژنتتیک دان 
2738
پس زنشو دوست داره ، چرا بهش نشون ندادی که تو هم همسرتو دوست داری؟حیف ارزشت نبود باید بهش میفهموندی ...

اره دوست داره .وقتی خونه هست اصلا پیام نمیده میگه نمیخوام زندگیم خراب بشه و مشکلی پیش بیاد .مگفت من زندگیم آسون درست نکردم 

خیلی ممنون حرفهاتون واقعا درسته .شوهرم الان میگه دوست دارم برگردم اول زندگیم که برام میمردی ولی الان ...

ببین چقدر دوست داره از ته دلش بانو حتما برو مشاوره تا دل گرم بشی به زندگی به خدا هیچ چیز مثل عشق اول نمیشه مثل قصه زندگی من که هیچ وقت تکرار نشه واسی کسی  سرتو نیاد  بچسب به همسرت خدا خودش کمکت میکنه ولی حتما حتما برو مشاوره 

اگه یه مرد این تاپیک زده بود الان بالا پایینش یکی میکردیم ولی خانمی همه ملایمت میکنن شاید به خودت بی ...

نه خوشبخت نمیشم . آخرش میگه تو اگه زن زندگی بودی بالای سر بچه هات بودی

2706