2737
2734
عنوان

میشه یک چیزی بگین بچسبم ب زندگیم.شوهرم مرد خوبیه و خیلی دوستم داره

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 211 پست
شوهرم کمی فهمیده . دیروز یک جوری بهم فهموند و خیلی شکست خورد .گفت فک میکنم باخ دادم تو این دنیا  ...

وای وای وای به خودت بیا تا نباختی تو این بازی دوسر باخت😕😕فک کنم پسر داری درسته🤔فک کن عروست همچين بلایی سر پسرت بیاره به عنوان مادر چه حالی میشی😒

تو موقعیت شما نیستم بتونم راحت قضاوت کنم ولی با مردی9سال دارم زندگی میکنم که خانم اولش با پسرداییش بهش خیانت کردن

سه سال تلاش و تقلا کرد و هزار بار خانمش توبه کرد تازندگیش درست شه نشد که نشد....اخرشم مجبور شد طلاق بگیره فقط بخاطر ابروش ...

همسرمن خورد شد چون از هرلحاظ بهتر ازپسرداییش بود ولی دیگه سرنوشتش بوده...

الانم اونا دوتابچه دارن و اثرات رودررو شدنشونو تو روحیه همسرم میبینم ولی هزاربار شکر که من ازش راضیم اوناهم هرکارکردن همسرم سپرده بخدا ولی میگه خدا برای هیچیکی نخواد خیانت بدترین ضربه به ادمه

میخام بگم خیانت بده حالا شده حتی با پیام باز حضوری و خدایی نکرده بقیه موارد بماند

به ده سال دیگه فکرکن ببین مرد زندگیت با خظای الانت چقدر بهت مشکوک میشه...فقط میتونم بگم اگه زندگیت خوبه به خودت بیا حیف واقعا...

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به این فکر کن که حتما ارزشت خيلي زیاده که همسرت اینقدر عاشقته پس وجودت به هیچ عنوان لایق تحقیر نیست ...

اره شوهرم اینقدر آدم خوبیه که دارم میبینم چقدر دنبالش هستن ولی اون پس میزنه میگه عشقم همون عشق اول که زنم هست.ولی نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیتونم بچسبم ب زندگیم 

مواظب باشیم ب بهانه👈ماخوبیم ودیگران بد آبروی کسی رونبریم فردای قیامت هم هست!
2728
از بی محلی اون مرد اذیت میشی از بی محلی خالقت چی از اونم اذیت میشی؟  چرا انقدر داری خودتو غرق ...

فقط می‌خوام زود تموم بشه این دنیا .واقعا  خسته ام .از درون داغون داغونم 

نمیدونم اصلا چکار اینکارو کردم هیچ وقت فکر نمی‌کردم وابسته بشم بخدا

زنها از طریق گوش عاشق میشن مردها از طریق چشم من کشیدم میدونم چی میشه آخرش آقا هستم زن منم اینکار کرد آخرش نه ابرو واسی خودش گذاشت نه خانواده و نه محله هیچ چیز مثل همسر نمیشه بچسب به زندگیت که طبل تو خالی هستن به خودت بیا تا مهر به پیشانی خودت نزدی که چنان زجری میکشی که خدا میدونه 

اره شوهرم اینقدر آدم خوبیه که دارم میبینم چقدر دنبالش هستن ولی اون پس میزنه میگه عشقم همون عشق اول ک ...

قرآن بخون نه عربی شو معنی شو سوره طلاق و سوره نسا رو بخون حتما تأثیر داره، از نظر من زن متاهل تا هر حدی که خیانت کنه اسمش زناعه و حمکش سنگسار یعنی حتی لایق اعدام هم نیست سنگسار بس که این حرکت کثیفه

2738

اعصابمو سر صبحی خراب کردی....واقعا ما زنا چمونه؟؟؟شوهر خوبی داری بعد داری با یه آدمی که به درد هیچی نمیخوره می‌ریزی رو هم؟؟؟انسان بودن رو اصلا بلدی؟؟؟به نظرم برو معنی سوره نساء رو بخون بعد فکر کن که به شوهرت خیانت کنی و دنیا و آخرت خودتو بسوزونی یانه

و قسم به خداوند والامقام که انسانیت بالاتر از هر دین و مذهبی‌ست
متاهل .خودش می‌گفت زن دوست دارم .نمیخوام مشکلی برای زندگیم پیش بیاد

پس زنشو دوست داره ، چرا بهش نشون ندادی که تو هم همسرتو دوست داری؟حیف ارزشت نبود

باید بهش میفهموندی که با من ازدواج نکردی من با از تو بهتر ازدواج کردم نه اینکه بخوای پنهانی ارتباط بگیری

این مرد اصلا ارزش دوست داشتن و عشق رو نداره

برعکسش بود واکنشت چی بود؟ شوهرت دلبسته یه زن دیگه میشد. کاریو که اگر رو خودت انجام بدن قلبتو میشکنه و عذابت میده رو دیگری انجام نده

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
عزیزم گفتی شوهرتم فهمیده توروخدا دلسردش نکن که فردا پس فردا پشیمون بشی و راه برگشتی نداشته باشی. دل ...

دقیقا الان دارم میبینم اون مرد با زنش چکار می‌کنه .میدونم اگه با اون آقا بودم اصلا اصلا خوشبخت نمی‌شدم .چون اخلاق نداره.

2706