2737
2734
عنوان

همسایه اومده گفته ماشینتو جابجا کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه حالا چند بار قراره غذا درست کنن هروز که نیس

دخترم 10 سالشه، پروفایل شما رو بهش نشون دادم دلش ضف رفت، میگه چقد گوگولیه🥰

میشه برای سلامتی امام زمان یه صلوات بفرستی🌼

اصلا اجازه ندین چون خطرناکه..ضمنا ب نذری ختم نمیشه..سبزی و بادمجون و انواع سرخ کردنیها هم ب پارکینگ منتقل میشه..خدای نکرده کافیه ی قطره بنزین کف پارکینگ باشه ساختمون میره رو هوا

2731
چقدر آدما عجیب شدن،حالا یک همکاری کوچیک بکن ثواب کنی دیگه اینقدر بزرگ کردن نداره دنیا دو روزه همین خ ...

عزیز من همکاری چیه ما اون نذری رو نمیتونیم بخوریم چون حرامه جایی قراره درست کنن که صاحبخونه با کل ساختمون لجه اگه بفهمه جنجال بپا میشه اونوقت من باید زیر دین دیگران بمونم

کلا اون ردیف گاز ۱۵ واحده. بقیه دم از مهربونی حرف میزنن.نمیدونم چند نفری با مدیر اینجا دارن رئیسی می ...

نه واحدهاي اخر رو پشت بوم نميذارن! 

ما اينهمه سال تو اپارتمانيم ي بار نرفتيم پشت بوم

اصلا نميذارن

عجیبه که همه میگن اشکال نداره .دوستان اونجایی اشکال ندارد که ملک شخصی باشه نه آپارتمان .آپارتمان قوانین خودش رو داره .اسی کاملا حق با شماست خیلی محترمانه بگو همسرم به من اجازه جابجایی ماشین رو نداده اگه چیزیم بشه میتونی شکایت کنی

2740
اون نذری درست نیست چون جای غصبی دارن درست میکنن صاحبخونه خبر نداره بفهمه جنجال بپا میکنه

حالا شما مشکلت جا به جا کردن ماشینه یا جای غصبی؟ شما ماشینت رو جا به جا کن از اون نذری هم نخور. چرا همه شدیم سوهان روح همدیگه؟ 

عجیبه که همه میگن اشکال نداره .دوستان اونجایی اشکال ندارد که ملک شخصی باشه نه آپارتمان .آپارتمان قوا ...

حالم خرابه الان شوهرم با مدیر حرف زده بعد زنگ زد به من که برو جابجا کن.شوهرم آدم دوروییه.فقط میخوان من بده ساختمون بشم.نه که یه بار با مدیر بحثم شد ولی شوهرمو‌میبینن چه خوبه باور نمیکنن حرفام حرفای شوهرم باشه

نه بابا چرا دروغ بگه .مخالفتشو باید بیان کنه امروز بگه سوییچ‌دیت شوهرمه فردا چی ؟اینجور آدما خیلی پی ...

بیخیال عزیزم شوهرم با مدیر حرف زد الانم زنگ زد برم جابجا کنم. فقط میخواست منو بندازه جلو که آدم بده بشم چون کسی باور نمیکنه شوهر به این مهربونی این حرفارو زده باشه

دخترم 10 سالشه، پروفایل شما رو بهش نشون دادم دلش ضف رفت، میگه چقد گوگولیه🥰

عکسم آقامونه اینم خودمو بچه مون😂

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
حالم خرابه الان شوهرم با مدیر حرف زده بعد زنگ زد به من که برو جابجا کن.شوهرم آدم دوروییه.فقط میخوان ...

همین الان زنگ بزن شوهرت بگو بیا جابجا کن برا مدیرم بهونه بیار بگو الان خودش میاد جابجا می‌کنه.منم یه بار شوهرم این کارو کرد گفتم غرغرت برا منه منو می‌ندازی جلو همه میگن شوهرش اقاست خودش سلیطس از اون موقع درست شد.رک حرفتو به شوهرت بزن

بیخیال عزیزم شوهرم با مدیر حرف زد الانم زنگ زد برم جابجا کنم. فقط میخواست منو بندازه جلو که آدم بده ...

نمیدونم چرا مردای این دوره زمونه دو رو و خالی بند شدن .تو پست قبلیم گفتم زنگ بزن بگو بیا جابجا کن نترس بزار حساب کار دست شوهرت بیاد 

2706