2737
2739
عنوان

همسایه اومده گفته ماشینتو جابجا کن

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر آدما عجیب شدن،حالا یک همکاری کوچیک بکن ثواب کنی دیگه اینقدر بزرگ کردن نداره دنیا دو روزه همین خوبی ها تهش میمونه برا آدم نه این ماشین و وسایل،اخرت داشتن این ماشین به درد نمیخوره و جا به جایش کلی دست گیرت میشه،این غذا شاید برسه دست یک نفر نیازمند دعاش گره از کاره توام باز کنه

2728

چون توپارکینگ قراره گازروشن بشه ماشینتواین چندساعت بزن توکوچه خدایی نکرده اتفاقی نیفته  البته دلوجرات همسایه تونم ستودنیه توپارکینگی ماشبن هست میخواداشپزی کنه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من بودم اوکی میکردم دیگ همسایگی این چیزارو هم داره دیگ نهایت میخواد سالی ده بار بشه ک نمیشه اونم تو ...

خب عزیز من جای گازش سمت پارکینگ ماس من باید هر دفعه جابجا کنم وگرنه بقیه راحتن

ببین عزیزم اولا غیر قانونی از گاز اصلی گاز کشیده که استاندارد نیست دوما گفته از این به بعد هر کی نذر ...

هر روز ک نذری درست نمیکنن دو سه ماه یباره 3 ساعت ماشینتو بکشی اونور از قیمتش کم میشه! با عرض پوزش البته یکم مهربون باشید

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2740
خوب جا به جا کن. نذری هم گیرت میاد نمیخواد ناهار درست کنی مگه نذری سالی چند روزه؟ 

اون نذری درست نیست چون جای غصبی دارن درست میکنن صاحبخونه خبر نداره بفهمه جنجال بپا میکنه

تو مغز همسايه هات هم همين حرفاي كاربراي اينجا ميگذره ادم حرص ميخوره از اين حجم نادوني! اخه پاركنيگ و ...

کلا اون ردیف گاز ۱۵ واحده. بقیه دم از مهربونی حرف میزنن.نمیدونم چند نفری با مدیر اینجا دارن رئیسی میکنن. من الان بگم میخوام برم پشت بوم چیزی بشورم به نظرت اجازه میده؟

حالا چون گفتی نذری همه شور گرفتن طرفداری میکنن والی پارکینگ جای اینکارا نیست خیلیم خطرناکه اتفاقی هم بیفته اتشنشناسی بیچاره گرفتار میشه 

بعد با گاز اشتراکی توپارکینگ با سقف کوتاه مگه نذری میپزن؟مگه طباخیه؟

حالا دوروز دیگم سبزی سرخ میکنه میفروشه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706