2737
2734

فکر نکنم قابل درمان باشه فقط باید کنترل کنی من از بچگی پوست و موهام چرب بود ولی سعی میکنم بهشون برسم 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط به تو اعتماد دارمآااا 🥺❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اگه جواب گرفتی لایکم کن بیام بخونم. منم اجزای صورتم قشنگه اما بخاطر پوست داغونم هیچ اعتمادبمفس ...

منم همینطورم فقط پوستم حالت پرتغالی هست پر از منافذ بزرگ و فراوون

و از شدت چربی همیشه برق میزنه و کثیف ب نظر میاد

2731
فکر نکنم قابل درمان باشه فقط باید کنترل کنی من از بچگی پوست و موهام چرب بود ولی سعی میکنم بهشون برسم ...

ارع منم میگم کامل درمان نمیشه چون پوست چرب ژنتیکیه 

روزی ۲ بار صورتم رو با ژل شستشو میشورم و روتین کامل هم دارم ولی تاثیری نداشته همچنان چرربه وافعا موندم چ کنم

منم همینطورم فقط پوستم حالت پرتغالی هست پر از منافذ بزرگ و فراوون و از شدت چربی همیشه برق میزنه و ک ...

همیشه روتین پوستی انجام میدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارع منم میگم کامل درمان نمیشه چون پوست چرب ژنتیکیه  روزی ۲ بار صورتم رو با ژل شستشو میشورم و ر ...

چه ژل شستشویی استفاده میکنی؟ تونر چی میزنی؟ اسکراب؟ آبرسان؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چه ژل شستشویی استفاده میکنی؟ تونر چی میزنی؟ اسکراب؟ آبرسان؟

ژل شستشو دیپ سنس

تونر ویتالایر

ابرسان نو آکنه ک عالیه خیلی راضیم 

اسکراب استفاده نمیکنم

اسکراب لازمه؟ تاثیر داره روی چربی؟

البته باید سرم نیاسین امید هم بگیرم

وای من پوستم خشک بعد یه هفته ابرسان کلینیک که برا پوست چرب زدم بعد یه هفته فهمیدم واسه پوست چرب این قد پوستم خشک شده این چن روز فقط روغن نارگیل میزنم فک کنم کلینیک برات خوب باشه

عالیه ولی اره گرونه

خلاصه یجور پول جمع میکنم محصولات بهتر وگرون تر میگیرم پوستم همش روغنیه شلخته ب نظر میام اعتماد بنفسم کم شده هرکی ندونه فک میکنه من دوهفته س حمام نرفتم درصورتی که یک روز درمیان میرم و روزی دوبار هم صورتم میشورم و روتین دارم

خلاصه یجور پول جمع میکنم محصولات بهتر وگرون تر میگیرم پوستم همش روغنیه شلخته ب نظر میام اعتماد بنفسم ...

اره پولتو جمع کن بخرش ارزشش داره بهتر از اینه اونایی که ارزون بخری فایده هم نداشته باش

ژل شستشو دیپ سنس تونر ویتالایر ابرسان نو آکنه ک عالیه خیلی راضیم  اسکراب استفاده نمیکنم اسک ...

من پیشنهاد میدم ژل شستشوی لافارر استفاده کنی البته هر وقت اینو تموم کردی ، اسکراب هم عالیه خیلی تاثیر داره هفته ای دو بار یا یک بار استفاده کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706