2733
2739

خانوما ما عقدیم 

دیروز با خانوادم رفتیم روتشکی و رولحافی بخریم 

خلاصه بعد از سختگیری های تماااام من از ی پارچه طوسی با طرح سرامیکی ک خط و خطوط خردلی و سفید و طوسی تیره تر داره خوشم اومد ، پارچه ها ست بودن یکیش تشک یکی لحاف برا لحاف طوسی خیلی روووشن بازم با خطای خردلی ، برای طرح وسط لحاف هم ی پارچه ساتن خردلی خریدیم ک وقتی دوخته شد خیلییی قشنگ بشه

خلاااصه 

من ب همسرم گفتم ک اومدیم خرید... بعد همسرم تشکر کرد و گفت رنگشو آبی کمرنگ و فیروزه ای بخر 

اون موق هم ما خریده بودیم. من گفتم ک طوسی خریدیم 

گف عکس بده ... عکس دادم برگش گف شیکه ولی دلگیره معمولا برای خواب آبی میخرن ک آرامشبخش باشه😐😐😐 

منم گفتم معمولا تازه عروسا صورتی و بنفش میخرن ولی من اون رنگی دوس ندارم 

بقیشم الان میگم..

اینم بگم ک ما رسم داریم و باید لحاف تشک عروس و داماد درست کنن

بعد برگش گف اره چون شما خیلی خوبی😐ی جور حالت کنایه ک مثلا اره هیچکسو قبول نداری 

منم چون از دیشبش دلم پر بود 

برگشتم گفتم هر چی ت میگی ، تو علاقه خاصی ب این داری ک همیشه میدون جنگ درس کنیو همدیگه رو مورد حمله قرار بدیم😁😁

الانم من اونو خریدم بنا ب سلیقه خودم و چیزایی ک ت پاساژ بود.

اونم برگش گف قبول داری کم آوردی😐😐😐😐😐

بعدش گفتم 

تو فک کن من کم آوردم✋ همیشه ب همین موضوع فک کن ، ب اینکه ما همیشه در حال جنگیم همیشه مقابل همدیگه ایم همیشه باید همدیگرو ضایع کنیم... ✋مدام محور ذهنت همینه...

بعد قهر کرد و خوابید 😐😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خییلی ناراحت شدم  همیشه ب همه چی اظهار نظر می‌کنه

بهش بفهمون نیاز نیست سرشو تو همه چی کنه بگو که یه سری چیزا مربوط به خانوم خونس اینا رو اینجوری نظر میده فردا وسایلی که میخواد خودش بخره رو چیکار میکنخ

2738
خییلی ناراحت شدم  همیشه ب همه چی اظهار نظر می‌کنه

خب عزیزم شماهم خیلی تند رفتی اولا که همسرت چه اشکال داره اظهار نظر کنه لابد دوس داره بلاخره اینده اونم میخواد استفاده کنه و تو خونه اش باشه.. بجای اینکه باارامش بگی باشه عشقم دفعه بعد انشالله ازت نظر میگیرم الان اینا رو خریدیم... بجای اینکه بحث رو خاموش کنید بدتر نفت به اتیش میپاشی... من خودم همسرم اهل نظر نیست ولی گاهی میگم دلم میخواد توهم یه نظر بدی میگه هرچی خودت بخوای... شایدم یکی دوبار نظر بده ولی بعضی مردا بیشتر توجه و نظر دارن... تو عقد زیاد روی نکن

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

اینا همه بخاطر این بود که از قبل باهم بحثتون شده بود و مسیله رو حل نکرده بودید نسبت به هم گارد داشتید همیشه وقتی یه اختلافی پیش میاد اونو کامل حل کنید بعد درباره مسایل دیگه حرف بزنید 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706