2733
2734

ی کار پیدا کردم دو روزه میرم برعکس اون چیزی ک فکر میکردم ی نمه سخته الان استرس گرفتم

حالا از شانس خوبم همین ک رفتم سرکار جدید دوتا کار دیگه پیدا شده ک از این اسون تره ولی در حد دوسه تومن کمتر میوفته برام

میخوام امروز بعد اینجا برم اونجاهای جدیدم ببینم

اگه اونجا اوکی شد اگه از اینجا ی دفعه برم گوشیمو ج ندم خیلی بد میشه؟؟☹☹☹

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

تازه دو روزه رفتم

نمیدونم چ خاکی تو سرم بریزم

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براچی جواب ندی ؟

خب قشنگ صحبت کن ،بگوکه واست سخته و از پسش برنمیای و نمیخوای دیگه انجامش بدی .

یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .
2728
این روش خوب نیست. کار خوب جور شد برات به کارفرما بگو دیگه برات مقدور نیست همکاری کنی باهاشون

وای روم نمیشه اصلا

یعنی تو پیام بهش بگم؟

2738

محیط کارت از همه حتی حقوقم مهم تره پول بیشتر بدن ول تو اون محیط اذیت شی یا مثلا بدونی بهت نظر دارن استرس داشته باشی فایده نداره

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
خوب کار اسونتر کم حقوق تر هم هست مشکلی نداری؟

اخه اینم دیشب دهنم سرویس شد یعنی ب غلط کردن افتادم اون کارم حقوقش همینه ولی با پول اسنپ برام کمتر درمیاد

مامانم همیشه میگن جوری با همه رفتار کن که انگار قراره در آینده باهشون فامیل بشی یا دوباره ببینیشون.

تصور کن تلفنتو جواب ندی ولی چند وقت دیگه تو خیابون ببینیشون یا تو یه مهمونی ببینی از فامیلا یا دوستای صاحبخونه اس! اینجوری خیلی ضایع میشه واقعا…

بهتر براشون توضیح بدی که تو این دو روزی که در محیط کار بودی حس کردی که توانایی و علاقه ات، با این شغل مغایرت داره و تمایل به ادامه نداری. اصلا اازمم نیست درباره شغل جدیدت حرفی بزنی…

اگه حضوری سخته، پیام بدید ولی اصلا بی خبر اینکارو نکنید. منم تو شرایط شما هستم، پیام دادم بهشون اطل ...

پس پیام میدم

بنظرت متن خوب چی بدم؟

2706