2733
2739

یهویی رفت کاملا یهویی بی خبر

گفتمش اوکی تمایل نداری ارتباط داشته باشیم؟ باشه هیچ مشکلی نیست خب بیا حداقل خداحافظی کنیم با خاطره خوش از هم جدا بشیم،

بلاکم نکرده، شمارمو هنوز داره، پیامامو میخونه

فقط جواب نمیده اصلا

این دیگه رفته برای همیشه یا ممکنه برگرده؟

خیلی دوست داشت رابطمون عالی بود

لطفاً برای من دعا کنید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همچین مردایی از اولش برا سرگرمی وارد رابطه میشن بعد دقیقا یهویی میزارن میرن و زده میشن هیچی دیگه بهش نگو هیچی نفرست ب احتمال زیاد کیس جدید گیر اورده

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
همچین مردایی از اولش برا سرگرمی وارد رابطه میشن بعد دقیقا یهویی میزارن میرن و زده میشن هیچی دیگه بهش ...

میدونم کسی نیست

من پریود بودم اعصابشو خیلی خورد کردم

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2740
چرا گرفته؟ ممکنه برگرده؟

برگشتنش بدرد نمیخوره

بخای توام مدام پیگیرش شی خودت کوچیک میکنی

اونیکه واقعا میخواستت جوابتو میداد حتی اگه دلخور بشه ازت

حالا که ۵ روز گذشته و میخونه جواب نمیده 

ببخشیدا خودشو چوس کرده .فک میکنه نیازمندشی

معلومه ک نمیخواد اصلا جوابتو بده جای پیام دادن شخصیتتو حفظ کن و جوری رفتار کن انگار اصلا متوجه رفتنش ...

خب چون من اعصابشو خورد کردم محترمانه عذرخواهی کردم

چه بی معرفت نه؟

من خیلی حالم بد شد خیلی

لطفاً برای من دعا کنید 😍
میدونم کسی نیست من پریود بودم اعصابشو خیلی خورد کردم

دوست داشت الکی بامبول در نمیاورد درک میکرد پریودی و تمام 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
برگشتنش بدرد نمیخوره بخای توام مدام پیگیرش شی خودت کوچیک میکنی اونیکه واقعا میخواستت جوابتو میداد ...

بله دقیقا من میدونم مدلش چطوریه

قبلا همیشه بهم توضیح می‌داد که من یه وقت نگران نشم

میگفت فلان ساعت برگردم خونه اول جوابتو میدم باشه؟

لطفاً برای من دعا کنید 😍
خب چون من اعصابشو خورد کردم محترمانه عذرخواهی کردم چه بی معرفت نه؟ من خیلی حالم بد شد خیلی

درک میکنم اما کسی ک دوستت داشته باشه حداثل جوابتو میده شک نکم این ادم دنبال بهونه بوده

خب چون من اعصابشو خورد کردم محترمانه عذرخواهی کردم چه بی معرفت نه؟ من خیلی حالم بد شد خیلی

خب تو معذرت خواهیتم کردی اما اون باز خودشو گرفته توقع داره الان به پاش بیوفتی

ولش کن خواست میاد نخواس بزار بره

خودتون معطل پسر جماعت نکنید

دوست داشت الکی بامبول در نمیاورد درک میکرد پریودی و تمام 

خب اصلا دوست نداره باشه من درک میکنم

چرا خداحافظی نکر  چرا یه خط برام توضیح ننوشت که به خوبی تمومش کنه

آخه چقدر بی معرفته

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2706