2737
2734

شوهرم داره یه زمین میخره میگه بزنمش به اسم تو در عوض تو مهرتو ببخش

زمین ۵۰۰متره به ارزش تقریبا دو میلیارد مهریه ام ۳۰۰تا سکه

بهش گفتم خب همینطوری بدون بخشیدن مهریه بزن مگه بهم اعتماد نداری؟گفت مهریه دینیه که به گردنمه و باید بدم منم به سوخی گفتم خب دینت و کامل بده مهر من ۳۰۰تا سکه اس که خیلی بیشتر از ۲میلیارده

یکم ناراحت شد بعدش گفت بازم زمین میزنم به اسمت تو اول ببخش همه شو منم جبران میکنم

نمیدونم اعتماد کنم بهش یا نه؟

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

نمیدونم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اعتماد نکن 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2728
2738
مهریه رو میتونه بپیچونه . زمین و‌بگیر

زمینم میشه پیچوند به نظرم با وکیل صحبت کنه

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

اخلاق و رفتار شوهرت چجوریه باهات

چندساله ازدواج کردید؟

هیچ مشکلی ندارین؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
مهریه رو میتونه بپیچونه . زمین و‌بگیر

خب منکه نمیخوام جدا شم تا اون بپیچونه

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
2706