2737
2739
عنوان

خواستگاری برادر شوهر لطفاً بیاینننن راهنمایی م کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اينكه شما از روي محبت دوست داشتيد بريد يه مسئله هستش. خوبي خودت رو ميرسونه. ولي اينكه اونا دعوت نكردن هم اصلا چيز بدي نيست. منم دوتا داداش دارم. واسه خواستگاري داداش دوميم فقط من و مامانم و داداشم و زنموم رفتيم. با اينكه ارن عروس اوليمون هم خيلي دوسش داريم. ولي نه به داداشم گفتيم نه به زنش كه بيايين. به هرحال مجلس خصوصي تره. اگر دعوتتون نكردن به معناي بي احترامي به شما نيست

🫠

بی دعوت جایی نرو خودتو سبک نکن

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2738

چقد پرتوقع هستید خوب نمی‌خوان شما برید مگه زوریه 

چقد دیگه شماها رو دارید 

یه خاستگاریه بله برون که نیست 

اگه تو دنیا همه رو داشته باشی ولی خدا رو نداشته باشی فاجعه است از اون بدتر که اگه هیشکی نداشته باشی، خدارو هم نداشته باشی دیگه اسمی نمیشه روش گذاشت ته ته ته خطی، تو یه بن بست تاریک تاریکی منم الان همین حسی رو دارم، احساس میکنم به ته ته دنیا رسیدم کسی نیست به دادم برسه 😔😔
آره ولی ب عنوان عروس بزرگ باید دعوت میکردن ینی شوهرم بره من نرم اونو آدم حساب کردن منو ن

چه باحالی!!! 

جایی که دعوتت نکردن برای چی میخواهی بری!!!! 

شوهرت هم نره خیلیییییی بهتره تا تو بدون دعوت بری!! 

بعدشم خواستگاری مگه لشکر کشیه اینهمه ادم برن!!! اصلا مگه دعوت کردنیه!! 

منکه دوتا جاری گرفتم تو بله برونشون  هم نه من نه همسرم دعوت نبودیم!!! بااینکه مشکلی هم باخانواده شوهرم نداشتم ولی کلا اونا شعورشون پایینه!! منم گفتم به درک!

چقد پرتوقع هستید خوب نمی‌خوان شما برید مگه زوریه  چقد دیگه شماها رو دارید  یه خاستگاریه ...

پرتوقع نیستم شاید برای خاطر اینکه داداش ندارم و اونو مث داداشم میدونستم دوست داشتم برم ولی خب نمیرم

2706