2733
2734

چون که شوهرم نیس اون میادپیشم میخوابه منم مجبورم هرجامیرم بهشون بگم که یک وقت دیراومدم اون نیادپشت دربمونه به نظرتون چطوربهشون بگم دلم نمیخواددیگه مادربزرگش بیادپیشم بخوابه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همین اتفاق برام افتاد.پدرشوهرم میومد.خیلی شبا ساعت۸میخوابید و حق نداشتی سروصدا کنی.صبحا ساعت۴:۳۰بیدار میشد و باید منم بیدار میشدم بهش صبحونه میدادم.خودم و بچه‌هام دق کردیم‌.

آخرش دستتون درد نکنه این چند روز اومدین، دختر خالم داره میاد پیشم که بیشتر از این مزاحم شما نشم. دختر خالمم نیومد. راحت شدمخودم و بچه‌هام بودیم

2740
دقیقا مگه بچه هستید کسی بیاد پیشتون بخوابه.. چرا از همون اول اجازه این کارو دادی؟؟ 

نمیدونم خریت کردم یه شب خونه مامانم بودم فرداشبشم بازبودم بعدپدرشوهرم زنگ زدگفت هنوزاونجایی

دیگه اصلا نیومد؟

نه. با طلبکاری نگفتما. تشکر کن بگو خیلی تو زحمت افتادین گفتم به دختر خالم که بیاد تا شما انقدر اذیت نشید.

البته دختر خاله من یه شب اومدا که اگه اونا سرزده اومدن باشه. ولی از فردا شبش دیگه نیومد

نمیدونم خریت کردم یه شب خونه مامانم بودم فرداشبشم بازبودم بعدپدرشوهرم زنگ زدگفت هنوزاونجایی

خب باشید لابد فکر کردن میترسی که مثندی خونه مادرت.. چه ادمای پرویی واسه همیچیز زندگیت تعیین تکلیف میکنن.. ولی دیگه رو نده با شوهرت حرف بزن بگو راحت نیستی میخوای توخونت راحت بکردی و.. دیگه نیاد

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥