2733
2734
عنوان

ترشح قهوه ای هفته ۶ بارداری😢

102 بازدید | 23 پست

دوستان لطفا اگه کسی تجربه یا اطلاعی داره بگه دارم میمیرم از نگرانی ،۶ هفته هستم صبح متوجه شدم ترشح قهوه ای دارم خیلی زیاد نیست مثل همون ترشحات روز مرست ولی حالت قهوه ای رنگه ،خیلی ترسیدم 😔

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه کمه نترس برو بیمارستان بگو برات سنو تشکیل قلب بنویسن

فقط معاینه نذار بکنن

البته من هفته هفت رفتم که خداروشکر قلب تشکیل شده بود دیگه بهم شیاف داد استفاده کردم قطع شد چند روزه ولی یه ماه و خورده ایی شیاف استفاده کردم هرشب

اگه کمه نترس برو بیمارستان بگو برات سنو تشکیل قلب بنویسن فقط معاینه نذار بکنن البته من هفته هفت رف ...

اتفاقا دکتر واسم سنو قلب هم نوشته ولی من الان ۶ هفته هستم زوده واسه انجامش ، زیادم نیست ولی دارم میمیرم از ترسسس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
من تو هر دو بارداریم داشتم هر دو هم از هفته ی ۶ شروع می‌شد تا هفته ی ۱۱ هم طول کشید، استراحت و شیاف ...

مرسی خیالم یکم راحت شد خدا کنه منم همینجور باشم ، ولی حتما دکتر هم میرم باهاش درمیون بذارم ، من یکمم شکم درد دارم شماهم داشتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی خیالم یکم راحت شد خدا کنه منم همینجور باشم ، ولی حتما دکتر هم میرم باهاش درمیون بذارم ، من یکمم ...

نه لازم نیست نگران باشید، ایشالله که چیزی نیست و درسته حتما با پزشک درمیان بذارید، من شکم درد سر بارداری اولم و نزدیک موعد پریود همیشگیم چند روز داشتم

2706