2737
2739

یا میخازمین بخریم میگه باپولش رهن رواضافه کنید خونه بزرگتری بگیرید

حق داره ولی آینده چی؟؟ چندسال بعدکه به اون زمین نیاز پیدا کردیم

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بچه هم بچه های قدیم 

بهتر نیست میگفتی دخترم یا پسرم ؟!!!

ببینید منطقه عمل کنید وگرنه بگید خودت کار کن پول دربیار انجام بده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

زمینی که میخوای بگیری میدونی مطمئنه و آینده داره؟

از نظر سند و مدرک جا مکان

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم

به رهن خونه ک اصلا فک نکن با تورم پولت هیچ میشه

زمین توی سرمایه گذاری الویت داره 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

تو تصمیمات اقتصادی  و آینده‌  نگری هاتون از بچه ها نظر میخواین؟؟

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور_آقامون💚..........بالاخره می‌رسیم به اونجایی که صائب میگه ، آرامش است اخر اظطراب‌ها....💜...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️

به حرفش گوش ندید... اون امروز رو میبینه پدر مادر آینده رو...

اکثر کسایی ک حرف بچه رو گوش دادن بیچاره شدن ...

حالا امسال رهن کردید سال بعد باید یه چیزی بذارید روی رهن ...

حالا ماشین خریدید با یه خدایی نکرده تصادف کوچیک کلی از قیمتش میوفته ...

اما زمین رو جای درست و درمون بگیرید و کم کم شروع کنید خونه بزرگتون رو توش بسازید 

2706