2737
2734
خیر اون برای دانشگاه است  اداره هم مبلغ جدا کسر میکنه نوشتم همه شون را

نمیخوام باور کنم که اونقدر کم میکنن🫠🫠واسه همین هی میپرسم😂چیزی تهش نمیمونه که🥲

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیخوام باور کنم که اونقدر کم میکنن🫠🫠واسه همین هی میپرسم😂چیزی تهش نمیمونه که🥲

😂😂باورش سخته ولی واقعیته 

البته این ۱۰ میلیون که کسر بشه از خرداد دیگه کسورات دانشگاه است و کسورات اداره محل خدمت 

آهان آره خب مصاحبه داره 

من یبار مصاحبه تخصصی و عقیدتی دادم دوباره باید بدم.

شماهم اینجورید؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
😂😂باورش سخته ولی واقعیته  البته این ۱۰ میلیون که کسر بشه از خرداد دیگه کسورات دانشگاه است و ...

چرا کسورات محل خدمت کم میکنه😐

2738
البته نمیشه گفت هدیه یه مبلغ خیلی کمی پارسال واریز گرده بودن سوال ام این بود که برای دانشجو معلم ها ...

اینم از بیت المال مردم بدبخت پرداخت می کنند!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706