2737
2739

مگه روز معلم به معلما دولت هدیه میده؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه روز معلم به معلما دولت هدیه میده؟

پارسال انگار داده بودن 

همیشه کارمند های دولت البته به جز معلم ها رفاهیات دارن فقط به معلم ها هیچی نمیدن حالا نمیدونم روز معلم میدن یا نه 

2728
پارسال انگار داده بودن  همیشه کارمند های دولت البته به جز معلم ها رفاهیات دارن فقط به معلم ها ...

البته نمیشه گفت هدیه یه مبلغ خیلی کمی پارسال واریز گرده بودن سوال ام این بود که برای دانشجو معلم ها هم هست یا فقط معلم ها 

پارسال انگار داده بودن  همیشه کارمند های دولت البته به جز معلم ها رفاهیات دارن فقط به معلم ها ...

همیشه مناسبتا کارمندای اداری اموزش پرورش برخوردارن از همه چی جز معلما💔💔

حالم از این همه تبعیض بهم میخوره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

همه کارمندا رفاهیات ندارن 

مگر کارمندان ادارات پولساز 

در مورد هدیه

هدیه دولت نیست 

خود آموزش و پرورش به معلم ها میده 

همیشه مناسبتا کارمندای اداری اموزش پرورش برخوردارن از همه چی جز معلما💔💔 حالم از این همه تبعیض بهم ...

خیلی بی عدالتی هست نسبت به معلم ها من هم واقعا ناراحت ام مخصوصا حقوق این ماه دانشجو معلم ها که دیگه شاهکار بود 😑😑🤦🤦

2738
همه کارمندا رفاهیات ندارن  مگر کارمندان ادارات پولساز  در مورد هدیه هدیه دولت نیست  ...

چرا عزیزم،اونها روز عید فطر و... رفاهیات دارن فقط  معلم ها هیچی بهشون داده نمیشه 

خیلی بی عدالتی هست نسبت به معلم ها من هم واقعا ناراحت ام مخصوصا حقوق این ماه دانشجو معلم ها که دیگه ...

عین خار مغیلان میگیرن بعد میگن چون زیادهستید هیچ امتیازی داده نمیشه 

خب مگه مجبورید این تعداد بگیرید

همه کارمندا رفاهیات ندارن  مگر کارمندان ادارات پولساز  در مورد هدیه هدیه دولت نیست  ...

اگ دولتی باشن عیدای عیر از نوروز روزن زن و غیرهه  به همه تعلق میگیره جز معلم

چرا عزیزم،اونها روز عید فطر و... رفاهیات دارن فقط  معلم ها هیچی بهشون داده نمیشه

من کتابخانه عمومی ام

به ما هم هیچی نمیدن 

مگر روز کتابدار

اونم یه تومن 

جالبه به اداری ها 2 تومن میدن 

2706