2733
2739

یکی ازدوستان قدیم بنده توازمون قبول نشدن

رابطه عاطفی با ی اقا داشتن 

اونجوری ک برام تعریف کرد ازبعد اینک فمید قبول نشده دختره،باهاش سرد شده دیگ حرفی از ازدواج و اینده هم نمیزنه

بااین اقا چه کنه

؟

رابطشون فراتر از خاستگاره و یجورای علاقه صمیمانه ای بینشون بوده.

من میگم تموم کن 

چون اقاعه خودشم یجورای شغل پایینی داره ینی فقط برااینک ایشون معلم بشه میخاستتش؟؟!؟

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علت سرد شدن رو نپرسیدن؟

میگه کاملا واضحه ..ولی نپرسیده درسا ازبعد اینک فمیده قبول نشده اینطوره

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
2728
برا پول و شغلش دختره رو میخواسته دیده قبول نشده گفته برم دنبال یکی دیگه از این ابی گرم نمیشع

اخه خیلی جالبه

خودش یجورای کارگره!!!!!!!!!

2740
حالا مگه حقوق کارمندی چقده؟🤕 ب نظرم کارمندی واسه زن خوبه مخصوصا معلمی اینا ب هم بزنن خیلی بهتره

لاقل زن خرج خودشو درمیاره