2733
2739
عنوان

درمان واژینیسموس

126 بازدید | 16 پست

سلام بچها

لطفا بمن کمک کنید

من۴ ساله که ازدواج کردم و هنوز موفق ب رابطه نشدم

همسرم با جراحی مخالفه هرچند تو تاپیک های بقیه خوندم جراحی خیلی هم فایده نداره برای واژینیسموس 

الان چندروزه دارم کگل انجام میدم و از امروز هم شروع کردم تمرین با دیلاتور ولی خیییلی برام سخته 

نمیدونم چرا همش موقع تمرین حس میکنم دسشویی دادم ولی اینجوری نیست نمیدونم این طبیعیه یا ن 

توروخدا اگ میتونید بهم کمک کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبلش فبلم و داستان 

ببین

بعد کم کم آروم آروم 

اینجا نمیتونم توضیح بده 

ولی خودمم سه چهار ماه اینجوری بودم الانم همین کا پریود شدم‌چند روز نزدیکی نداریم دوباره روز از نو روزی از نو و ترس من 

ولی شوهرت آدم خوبیه که تاالان تحمل کرده

لطفا برای رسیدن به خواستم صلوات بفرستین
به پهلو دراز بکشید و ایشون پشت شما باشه  هرگز از روش سنتی که مذکر بالای مونث هست استفاده نکنید ...

اینم امتحان کردم ولی اصلا نمیشه نمیدونم چرا

هم درد خیلی زیاد دارم هم احساس میکنم ب یچیزی میخوره مث ديوار و بعداز هربار برخورد حس میکنم مثانم خیلی پره و داره میترکه 

2738
اصفهان

اها 

منم مشکل تورو داشتم . رفتم‌دکتر ی قرص شل کننده عضلات داد . نیم ساعت قبل رابطه میخوردم . زایلاپی هم ۱۰ دقه قبل رابطه زدم و یکم لوبریکانت باورت میشه دفه اول ک تمرین کردم رف داخل . ی ذره سوزش داشت ولی کم کم دردش رفت 

2706