2733
2734
عنوان

الان یادم میاد جلو بچم سر قابلمه رو شکوندم از عذاب وجدان گریم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 29 پست

همین الان هم مادر خوبی هستی که به حرفات و کارات جلو بچه فکر میکنی عزیزم.  سعی کن دم نوش بخوری و هر وقت عصبانی شدی چند نفس عمیق بکشی.  دنیا اینقدر بی ارزش که نگو رها کن خودتو 

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان هم مادر خوبی هستی که به حرفات و کارات جلو بچه فکر میکنی عزیزم.  سعی کن دم نوش بخوری و ...

چقد شماها خوب هستین.. چند باری دمنوش خوردم واقعا آرامش بهم میداد.. من متاسفانه تو ایام افسردگیم خوردن سردیجاتم بیشتر بود.. اکثرا ترشی و ماست کنار غذام بود و به شدت هوسشون میکردم.. الان دارم کمشون میکنم و سمت گرمیجات میرم  و دارم تاثیرشو میبینم

همین الان هم مادر خوبی هستی که به حرفات و کارات جلو بچه فکر میکنی عزیزم.  سعی کن دم نوش بخوری و ...

بی ارزشی دنیا رو من خیلی چشیدم.. اون چیزی نبود که فکر میکردم.. از وقتی ازدواج کردم و بیشتر وارد اجتماع شدم و اخلاقیات اطرافیان خارج از خانوادمو میبینم دیگه افسرده شدم.. چیزایی که تو خانوادم نمیدیدم و الانا میبینم، حتی یه سفر ساده هم دل میشکنن و کلا یه چیز عادیه براشون و زبونشون از نیش مارم بدتره.. و این یه چیز عادیه براشون و از همه بیشتر برام تعجب آوره.. مگه این حرفا دل شکستن نبود؟ چیزایی که نداشتم الان جلو روم هستن مدام.. دل شکستن و دروغ گفتن که به شدت براشون راحته و از حق الناس نمیترسن.. خداروشکر خداروشکر همسرم باهاشون فرق داره ولی خب اطرافیانو که میبینم دلم میشکنه و بیشتر نگران بچه هام میشم که بین اینا میخوان بزرگ بشن و مدام رفت و آمد داریم... دلم میخواد انسان بار بیان نه فقط یه آدم

2731
منم با وجود تمام حساسیت ها و ایده های تربیتی قیل بچه دار شدنم الان ی مادر عصبی و بددهنم‌ک از بچم بشد ...

همین که میدونی یعنی خیلی مادر مسئولیت پذیری هستی و امیدوارم رو روحیه ات هم کار کنی، آدم باید یه سرگرمی برای روحیه اش داشته باشه

بی ارزشی دنیا رو من خیلی چشیدم.. اون چیزی نبود که فکر میکردم.. از وقتی ازدواج کردم و بیشتر وارد اجتم ...

اره میفهمم چی میگی آدم های که خودشون ذاتشون  پاک و خوب زندگی میکنن دیدن اینجور آدمها بیشتر داغونشون میکنه  زود رنج میشن دلشون میشکنن ولی. کلا بهشون فکر نکن.  چون فقط خودتو نابود میکنی حیف نیست فکرت رو درگیر آدمهای  خدا نشناس کنی آدمهای که میگی حق ناس براشون مهم نیست.   ول کن  همینکه خدا هوات رو داشته  همسرت رو مثل اون نکرده.  برو خدا رو شکر کن.  مطمعن باش بچهات  چیزی که از تو و پدرشون میبینن الگوی خودشون میکنن نه اطرافیان پس خیالت راحت باشه.    سعی کن با خودت روزها زمزمه کن زیر لب که خودم و همسرم بچه‌ام برام مهمه. هرکی هرچی میخواد فکر کن حرف بزن. مهم نیست مهم خدا هست که ناظر  ا وم میشی

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
اره میفهمم چی میگی آدم های که خودشون ذاتشون  پاک و خوب زندگی میکنن دیدن اینجور آدمها بیشتر داغو ...

ممنون از انرژی زیادت.. حرفات خیلی بهم روحیه و آرامش میده.. راستش من فقط اینجا درد و دل میکنم.. بیرون گوشی برای دردو دلام نیست و از همه مهم تر ایقد همه مشکلات دارن که نمیشه اصلا باهاشون دردو دل کرد و اگه بکنی هم بیشتراز اینکه درکت کنن سرزنشت میکنن.. بازم ممنونم بخاطر حرفای قشنگت

درکت میکنم ، منم نقاب شادابی زدم بخاطر بچه هام الحمدلله خیلی بهترم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
بی ارزشی دنیا رو من خیلی چشیدم.. اون چیزی نبود که فکر میکردم.. از وقتی ازدواج کردم و بیشتر وارد اجتم ...

بعصی رفتارا رو آدم تو جامعه میبینه تعجب میکنه

میگه اینا مگه برا فیلما نبود؟

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
ممنون از انرژی زیادت.. حرفات خیلی بهم روحیه و آرامش میده.. راستش من فقط اینجا درد و دل میکنم.. بیرون ...

خواسش عزیزم منم مثل خودت کسی رو ندارم راستش اگه داشتم هم غرورم اجازه نمی‌داد از مشکلاتم بگم.   اینقدر سختی کشیدم که خودم وقتی به روزهای گذشته فکر میکنم هنگ میکنم از ترس باورم نمیشه این من بودم تحمل کردم.   همش هم بخاطر اینکه اصلا سیاست نداشتم.   هیچ هیچ.    پس از من زجر کشید بشنو.   یه زن رو تو سختها.   فقط صب صبر صبر. و سیاست سیاست.  البته سیاست خوب منظورم.  پیروز میکنه.   

خواسش عزیزم منم مثل خودت کسی رو ندارم راستش اگه داشتم هم غرورم اجازه نمی‌داد از مشکلاتم بگم.   ...

دقیقا بی سیاستی  خیلی جا ها به آدم کمکم میکنه... منم غرورم نذاشت با هیچ کس مشکلاتمو در میون بذارم و همین بهترین کمک تو روزای بدم بود.. چون اینجوری زندگیم همون اولش بد باد میرفت خدای نکرده

2706