2737
2734

من رو تربیت بچم زیادی حساسم، ایقد حساس که احساس میکنم داره جواب عکس میده بهم.. یکسالی میشه که افسردگی زایمان گرفتم، چندین دلایل دیگه دست به دست هم دادن شدید تر بشه.. اینکه همسرم کمکم نمیده و اصلا تو خونه نمیموند و منم با دو بچه کوچیک، مدام رفیق بازی میکرد و انگار نه انگار یه زن تازه زایمان کرده داره و باید کمکش بده.. از طرفی خونریزی زیاد که باعث شد کل خونم بره، بعداز اون حرفای زننده خواهر شوهرم که رو مخم ویبره میرفت.. مشکلات خواهرم از همش بدتر بود که یه خواستگار داشت و ول کن نبود و بحث آبروی خانوادمون دیگه در میون بود.. همشون دست به دست هم دادن تو سال 1402 همش افسردگی داشتم.. یادمه یکبار با همسرم بخاطر همین کاراش دعوا کردم و سر قابلمه رو محکم جلوی همسرم و بچه 3 ساله ام پرت کردم و محکم شکست و بچم چنان شوکی بهش وارد شد و گریه کرد چه تا چندین ماه ازم فراری بود.. الان یادش افتادم میگم چقد شرایطو بد میکردم و اصلا دست خودم نبود.. کاشکی زود افسردگیم تموم بشه.. الانا خداروشکر خیلی بهترم.. دعا کنید برام وظیفه مادریمو خوب انجام بدم.. مدام نگران آینده بچه هامم.. نگران روحیه شونم.. دلم میخواد یه مادر پرانرژی باشم

اگ شرایط و مرد خوبی ندارین به یه بچه راضی باشین 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امیدوارم روز به روز بهتر بشی عزیزم ، خیلی از مادرایی که تازه زایمان میکنن و دست تنهان بعد از مدتی به خاطر فشاری که بهشون میاد عصبی و بد اخلاق میشن 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
اگ شرایط و مرد خوبی ندارین به یه بچه راضی باشین 

هیععییی، چرا اخلاقش خداروشکر خیلی خوبه.. ولی بد عادته. یکبار زوم میکنه رو دوستاش و تا شب خونه نمیاد، یبار رو خانوادش، کلا از بچگی بخاطر آشنایی با خانوادش یادمه.. کلا از بچگیش فراری بود از خونه 

خوشبحال بچه هات زمان کودکی ما ک کتک زدن و خوردن روتین روزانمون بود هر مادری هم بیشترربچشو میزد عزت ...

خودمم همینطور بودم عزیزم.. برای همین دلم نمیخواد بچه هامم مثل خودم بشن.. کتکو قدیما همه داشتیم

2740

همین که الان آگاهی نصف راه رو رفتی‌

سخته حق داری خسته و افسرده بشی اما همین که دنبال راه چاره ای ینی خیلی جلوتری از بقیه

امیدوارم روز به رووووز بهتر و پر انرژی تر بشی و هرروز لبخند رو لبای خودت و عزیزات باشه

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
امیدوارم روز به روز بهتر بشی عزیزم ، خیلی از مادرایی که تازه زایمان میکنن و دست تنهان بعد از مدتی به ...

آرره متاسفانه.. من دوسه ماه اول بهتر بودم.. ولی کلی شرایط بد جلو پام گذاشته شد و دست به دست هم دادن تا من افسردگی بگیرم این یکسالو

خوشبحال بچه هات زمان کودکی ما ک کتک زدن و خوردن روتین روزانمون بود هر مادری هم بیشترربچشو میزد عزت ...

ما اصلن بچه بودیم مادرمون بهمون دست نمی‌زد فقط یبار ابروشو بردم یادمه بهم حمله کرد 😑 .همونم وقتی یادم میاد ازش بدم میاد بعد با خودم میگم این بنده خدا اصلن بهت کار نداشت بخاطر یبارم نمی‌بخشی

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
عزیزم درکت میکنم مادر بودن خیلی سخته دیگه به گذشته فکر نکن،برا هر کسی ممکنه پیش بیاد سعی کن همیشه ...

آرره دیگه سعی میکنم یاد گذشته نیفتم.. چون واقعا شرایطم شرایط یه طن تازه زایمان کرده نبود.. از همه جهت آسیب بهم وارد شد

آرره متاسفانه.. من دوسه ماه اول بهتر بودم.. ولی کلی شرایط بد جلو پام گذاشته شد و دست به دست هم دادن ...

درسته عزیزم ،انسان نیاز به درک شدن داره وقتی در شرایط سختی قرار میگیری و میدونی ام که به تین زودیا تمومی نداره و درکم نشی قطعا آدم کم میاره 

مردم همان قدر شما را دوست دارند که شما خودتان را دوست دارید.شما خالق واقعیت و زندگی خود هستید . 🌹🌹🌹🥰🥰🥰
2706