2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با پیشاب هست اما بدون دخول فکر نکنم ولی در هر صورت کاندوم بذار خیالت راحتر باشه

ببین نمیدونم چطور توضیح بدم🥲🤦🏻‍♀️

ولی من میترسم با دست آلوده به این پیشابه باردار شم

حتی تماس هم نداشتم

میدونم مسخرست ولی وقتی ترسش میوفته به جونت احتمال پرواز اسپرم رو در نظر میگیری😂

ببخشید که واضح توضیح دادم💋💋

ببین نمیدونم چطور توضیح بدم🥲🤦🏻‍♀️ ولی من میترسم با دست آلوده به این پیشابه باردار شم حتی تماس ه ...

من خودمم مثل تو تجربه داشتم به همه جزئیات فکر میکردم که وای نکنه فلان جا اینحوری شده الان باردارم

ولی بهت اطمینان ۱۰۰ میدم که غیر ممکنه حتی یه درصد باردار باشی

من و نامزدم همیشه چند روز مونده به پریودم باهم رابطه داریم بدون دخول و محافظت شده که دیگه خیالمون راحت باشه

تو دوران تخمک گذاری رابطه نداشته باش اصلا

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2738
من خودمم مثل تو تجربه داشتم به همه جزئیات فکر میکردم که وای نکنه فلان جا اینحوری شده الان باردارم و ...

اره دقیقا از همین تایمه میترسم

دقیقا رو چهاردهم دورم بود و اصلا حواسم نبود به این قضیه

اره دقیقا از همین تایمه میترسم دقیقا رو چهاردهم دورم بود و اصلا حواسم نبود به این قضیه

اپلیکیشن لونا نصب کن تاریخ دقیق پریودتو یادداشت کن و روزای تخمک گذاریتو بهت میگه

سعی کن تو این روزت رابطه نداشته باشی

الانم بازم میگم غیرممکنه باردار باشی

اون اسپرم باید بره بالا ایا به رحم برسه که تازه بخواد از لوله فالوپ دوباره بره بالا تا برسه به تخمک

الکی نیس ک

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
اپلیکیشن لونا نصب کن تاریخ دقیق پریودتو یادداشت کن و روزای تخمک گذاریتو بهت میگه سعی کن تو این روزت ...

مرسی که وقت گذاشتییی عزیزدلم💋

از نگرانی در اوردی منو 

ماااچ💋❤️