2737
2739
عنوان

من شوهرم دو قلوئه با داداشش

372 بازدید | 19 پست

هیچ توجیهی وجود نداره برای فرق گذاشتن پدرش بین این و داداشش

به داداشش همه جوره میرسه حمایتش میکنه ولی اینو اصلا حمایت نمیکنه بعدشم میگه اخه این چون زیاد کار میکنه به همه جا میرسه

حالا برادرشوهرم کلا بخور بخوابه وضعش از مائم بهتره

برای من دوقلو نیستن ولی همیشه تبعیض بود 

در حالی که اون یه آدم بد دهن و بی شعور بود 

یه بار تو خیابون آنقدر به مامانش فحش داده بود رهگذر فک کرده بودن مزاحم هست 

ولی بازم عزیز و براش می می‌ره نوش جونش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بدم میاد از کسایی که واسه پول بقیه تعیین تکلیف میکنن،آخه به تو چه،به کسی چه رلطی داره پولشو به کی و واسه چی خرج میکنه که حسادت میکنی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

از اول با مردای مستقل که روی پای خودشون وای میسن ازدواج کنید تا از هیشکی به جز شوهرتون و خودتون توقع نداشته باشید .که هی چشمتون به این باشه و مقایسه کنید چون ارامش خودتون از بین میره

2740

اگ از روز اول توقع هیچ کمک و حمایتی نداشتین الان نگران چندرغاز حمایت مالی ب برادر شوهرتون نبودین . توقعتون رو از ادما کم کنین . ی پدرمادر قرار نیس خدایی نکرده بعد از مرگشونم جور بچهاشونو بکشن . من مقصودم شما نیستید خیلیا توی نی نی سایت از خانواده شوهر توقع دارن و از تبعیض بین اونا ناراحتن .‌ نون بازو رو خوردن بیشتر برکت میکنه

موندم عزیز ترم هستن

من خوشحال هستم 

چون اون به خاطر همین مادر و حضورش تو زندگیش گه زده شد به روابطش 

و اینکه شوهر من جنبه محبتم ندارع تا یه کوچولو محبت بهش می کنند چنان می‌ره سمت اونا و مدافعشون میشه 

وقتی بدی می کنند من راضی هستم 

چون مادر شوهرم زبون باز میشه طرف رو روی یه انگشت می چرخونه

من نميگم بابا!! حسود نباش برا پدرشوهر مادرشوهر هم تعيين تكليف ميكني ك چطوري رفتار كنن حرفات همينه ...

بحثی ندارم

امثال تو فقط لات مجازین پشت گوشی فقط میتونین غار غا کنین

2706