2733
2739

نه بابا تهش می گن به خاطر اطاعت نکردن از ما خدا این بلا رو سرت آورد چون مثلا نفرینت کردیم و...

یه چیزی بگم خودت رو درگیر پدر و مادر نکن چون هیچ وقت قرار نیست عوض بشن

اگر خیلی اذیت میکنن دیدار ها رو کم کن از یه مشاور کمک بگیر که چه طور در مقابلشون رفتار کنی

و تمرکزت رو بذار روی پیشرفت و بهتر کردن شرایط خودت زیباتر کردن زندگی خودت

توی نقش قربانی نرو 

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
نه بابا تهش می گن به خاطر اطاعت نکردن از ما خدا این بلا رو سرت آورد چون مثلا نفرینت کردیم و... یه چ ...

💔🙂

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده اسمش روشه نمیتونم تصور کنم کسی بخواد از توخانواده خودش به کسی ضربه بزنه

درست می گی عزیزم

ولی پدر و مادر گاهی از عشق زیاد ولی نا آگاهی ضربه می زنن

خواهر و برادر درسته هم دیگه رو دوست دارن ولی بعد از ازدواج گاهی به خاطر خوشحالی همسرشون به خواهر و برادر ضربه می زنن حقشو می خورن دلشو می شکنن

تلخه ولی حقیقته

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"
نه بابا تهش می گن به خاطر اطاعت نکردن از ما خدا این بلا رو سرت آورد چون مثلا نفرینت کردیم و... یه چ ...

حرفتونو قبول دارم اما گاهی نمیشه چشم بست روی خیلی حقایق 

گاهی خودت هم‌نمیخوای فکر کنی بهشون اما یه اتفاق ساده همه چی رو عین پتک میکوبونه تو سرت 

پدر ومادر نزدیک ترین و عزیز ترین هستن تو زندگی وای به روزی که از نزدیک ترین ادمهای زندگیت ضربه بخوری 

تاحالا شده  که دیدن یه صحنه کوچیک چیزی رو یادتون بندازه که براتون خیلی تلخ بوده و کل روزتون رو خراب کنه 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
2728

پدر مادر نقطه امن هر بچه آیی هست و چقدر غم انگیز اونا بد باشن و اینو فقط درد کشیده ها درک میکنن 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

۱۴۰۱ اسفند ماه من لو رفتم کار بدی هم نکرده بودم

افتادن ب جونممم در حد مرگ کتکم زدن

۱۴۰۲ اذر ماه کل گند هاشون رو شد

مذهبی اینا نیستم ولی دلم‌پاکه هر وقت دلمو میشکونن دو ساعت نشده بابام زنگ میزنه فداتشم ببخشید دخترم... چون همون روز هم ضرر مالی هم جسمی میخوره

نه، بچه رو بدبخت میکنن تهشم میگن مشکل از خودت بود ، و ما ازت راضی نبودیم و عاقت کردیم کلا خانواده مض ...

دقیقا من مریض بودم یه بیشور مسخرم کرده بود الان مامانم هر چی از دهنش در میاد به من میگه 

حرفتونو قبول دارم اما گاهی نمیشه چشم بست روی خیلی حقایق  گاهی خودت هم‌نمیخوای فکر کنی بهشون ام ...

درسته کاملا موافقم🩷

من کلی گفتم یعنی بدون عوامل و اتفاقایی که یاد آوری کنن

وگرنه برای کنار اومدن با این قضیه باید به طور تخصصی باید از مشاور کمک گرفت

2740
۱۴۰۱ اسفند ماه من لو رفتم کار بدی هم نکرده بودم افتادن ب جونممم در حد مرگ کتکم زدن ۱۴۰۲ اذر ماه کل ...

من اصن کار بدی نکردم

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»