2737
2739
عنوان

شب ادراری بچه شش ساله

157 بازدید | 22 پست

دکتر رفتم سونا گرفتم مثانش کوچیکه هست تو روز هم سریع میبرمش دست شویی اما همه زندگیم خیس کرده شنبه دارم مسافرت میرم با فامیل کسی هم اطلاع نداره چی کار کنم

عزیزم همیشه اینجوری بوده یا مدتیه؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خداروشکر پیگیری کردی ، قرص داد؟

یه قرصی داره

پوشکش کن ایزی لایف سایز کوچک بخر اصلا پیدا نیست 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
قرص داد پرامین 10 ولی دکتر گفت عوارض داره

حتما بده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
برای سنش طوری نیست

نه چطوری من تا ۱۴ سالگی هم دیدم شب بیرون پوشک میبندن

2740
جدی پسر یا دختر از کجا دیدی

خیلی ، دختر و پسر ، اطرافیان نزدیکم که تا ۹ ۱۰ سالگی زیییاااد 

پیدا نبود لباسش خیلی سخته 

نه ، شما خیلی گیر میدید ، ملت بچه سندروم دارن انقدر اضطراب ندارن ، شما خودتون هم حالتون مساعد نیست و روی بچه اثر میذاره

2706