2737
2734

هرکسی سوالی داره من باتوجه به تجربیاتم بهش ج میدم ،البته بماند که قطعا بدن هرکس با دیگری متفاوته 

ولی در کل اگر کسی سوالی در مورد قبل بارداری ،حین بارداری و بعد زایمان داشت خوشحال میشم کمکی کرده باشم،چون مامانای نی نی سایت منو خیلی راهنمایی کرده بودن و واقعا به دردم خورد

سلام ممنون عزیزم ب ای کسی ک بدون هیچ اطلاع قبلی قصد اقدام داره ازکجا باید شروع کنه

سلام عزیزم

اول اینکه خودتو باید خوب تقویت کنی با خوراکی های مقوی تا بدنت اماده باشه و قوی،ارامش روان داشته باشی و به هیچ عنوان استرس نداشته باشی ،این ۳ مورد خیلی مهم هستن توی اقدام

روز تخمک گذاریتو پیدا کن و اینکه از ۳یا۴ روز قبل اون شروع کن به اقدام

بعد اقدام چه باردار باشی چه نه هورمونا بهم میریزن ،بدن ادم وضعیتش متفاوت میشه و عادت ماهانه پس و پیش میشه

و اینکه قطعا قرار نیس اولین اقدام همه باردار شن و تا ۶ ماه تا ۱سال کاملا عادیه اگر اقدام بی نتیجه باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اول اینکه خودتو باید خوب تقویت کنی با خوراکی های مقوی تا بدنت اماده باشه و قوی،ارامش روا ...

ممنونم عزیزم

خدا بچتو حفظ کنه برات

چند کیلو چاق شدی تو بارداری و اینکه طبیعی یا سزارین

خدایاشکرت❤️
2728
ممنونم عزیزم خدا بچتو حفظ کنه برات چند کیلو چاق شدی تو بارداری و اینکه طبیعی یا سزارین

۱۳ کیلو چاق شدم کلا و الان روز ۳۷ ام هستم و ۱۰ کیلو کم کردم فقط شکمم یکم مونده

سزارین بودم و اینکه واقعا سخت بود برای من

۱۳ کیلو چاق شدم کلا و الان روز ۳۷ ام هستم و ۱۰ کیلو کم کردم فقط شکمم یکم مونده سزارین بودم و اینکه ...

ینی ۱۰ کیلو تو ۳۷ روز خود ب خود کم شد عزیزم یا رژیمو اینا

وای من از همین سختیاش میترسم😔

ارزش داره؟ بچه باحاله؟

خدایاشکرت❤️
ینی ۱۰ کیلو تو ۳۷ روز خود ب خود کم شد عزیزم یا رژیمو اینا وای من از همین سختیاش میترسم😔 ارزش داره ...

نه والا رژیم نگه نداشتم،شیر خودمو میدم به بچه و اینکه کلا سرپا بودم ،بچه زردی داشت ،بعد کولیکش که هنوز داره ، شب بیداریا ،پله بالا پایین رفتن و اینکه غذامم کم شده اصلا اشتها ندارم

ارزش داره واقعا،من خیلی خیلی عذاب کشیدم این ۹ ماه و حتی این مدت بعد زایمان اما تا چشمم به پسرم میفته همه دردا فراموشم میشه ،خدا قسمت همه کنه انشاالله

یعنی فک کنم هیچچچچچچچ حسی بهتر از مادر شدن نیست توی دنیا به همه درد و عذاب و..... می ارزهوجودش

نه والا رژیم نگه نداشتم،شیر خودمو میدم به بچه و اینکه کلا سرپا بودم ،بچه زردی داشت ،بعد کولیکش که هن ...

چقد فشنگ گفتی😍😍😍😍

ان شاالله خدا دامن همرو سبز کنه

خدا حفظش کمه برات😍

خدایاشکرت❤️
2740