2737
2739

این پیامک اومده واسمون ،برای شما هم اومده؟مابقی پولو چطوری میگیرن ؟یکجا؟ما تا الان ۳۰۰واریز کردیم از سال ۹۹ثبت نام کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
برو اداره راه و شهرسازی شهرتون بپرس ما هر پیامی برامون میاد برای اطمینان میریم راه و شهرسازی می پرسی ...

شما تا الان چقدر واریز داشتین؟ثبت نامتون مال زمان روحانیه یا رییسی؟

وام ما ضامن ها امضازدن ولی گفتن هنوز بودجه نیست نمیدونم کی میدنش هنوز ی قسطشم ازاد نشده

شما تا الان چقدر واریز کردین؟مابقی پولی که باید بدید چقدره؟مگه وامو مرحله آخر نمیدن وقتی که کامل آورده گرفتن؟

شما تا الان چقدر واریز کردین؟مابقی پولی که باید بدید چقدره؟مگه وامو مرحله آخر نمیدن وقتی که کامل آور ...

فک کنم واما متفاوت مال ما مسکن وام برا ساخت خونس شما وامتو برا تحویل گرفتن خونست 

شما تا الان چقدر واریز کردین؟مابقی پولی که باید بدید چقدره؟مگه وامو مرحله آخر نمیدن وقتی که کامل آور ...

من دیروز اداره راه و شهرسازی بودم دقیقا همینو ازشون پرسیدم گفتن که شیراز ۵۵۰ میلیون وام میدن و اقساطش از زمانی شروع میشه که کلید تحویل متقاضی داده بشه و اینم گفتن که حداقل آورده متقاضی حتما بالای ۳۰۰میلیون باید باشه شهرهای دیگه اطلاعی ندارم وگرنه حتما راهنمایی تون میکردم انشاالله که به زودی بهتون تحویل بدن و با دل خوش ساکن بشید خونتون  

2706