2737
2739

سلام میخوام اکانتای تلگرامم فی.لتر شن مثه روبیکا ک بالا اکانتا مینویسه(این کاربر ب علت تخلفات محرز تعلیق میباشد) باید چیکار کنم ک اکانتای تلگرامم فی.لتر شن و اینطوری بنویسه بالا اکانتام؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رو اکانتم نیستم دو مرحله ایم زدم فراموش کردم

خوب با همون شماره چند بار سعی کنید و اگه پسورتون رو فراموش کردید احتمالا بعد از چند بار یه گزینه میاد یا پیامی میده که اکانت شما مثلا بعد از یک هفته پاک میشه!

دقیق نمیدونم اما منم دو مرحله ای کرده بودم و سیمکارتشم دیگه نداشتم که پیام بیاد برای همین چند بار سعی کردم و وسطاش گفت که اکانت شما بعد از فکر کنم یک هفته حذف میشه! فکر کنم اینطوری بود!

همه اکانت ها هم بعد از یه مدت اگه بهشون سر نزنید حذف میشن!

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
خوب با همون شماره چند بار سعی کنید و اگه پسورتون رو فراموش کردید احتمالا بعد از چند بار یه گزینه میا ...

ببین من زدم رو ریست اکانت فک نوشته بود بعد از هفت روز باید اکانتتو ریست کنی ی همچین چیزی 

ببین من زدم رو ریست اکانت فک نوشته بود بعد از هفت روز باید اکانتتو ریست کنی ی همچین چیزی 

احتمالا همونه

اما خودت که نباید ریست کنی!

خودشون ریست میکنن!

(( آقا هستم )) 🙏🙏 وارد تاپیک خصوصی بانوان نمیشم. در ضمن کاربر قدیمی هستم!
2738
2706