2733
2734
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10291 بازدید | 248 پست

پسرم که بچه بودمهدمیرفت فقط اجازه داشت کیک وآبمیوه ومیوه نون پنیرببره مربی اجازه نمیدادچیزه دیگه ای ببرن یادمه پاستیل داده بودم پسرم ببره ازکیفش درآوردگفت مربیمون اجازه نمیده

بچه بودن که درسته اما اینکه بگی بچه س و به فکر رفتار های قرمزش نباشی غلطه چون شخصیت تو همین بچگی ش ...

باید به بچه این رو هم آموزش داد که یه جاهایی قانون و محدویت های خودش رو داره و باید جزخودمون فکر دیگران هم باشیم و در واقع نوع دوستی رو هم یاد بگیرن (نه خودخواهی) روشی که تو مدارس پیشرفته ی ژاپن به بچه هاآموزش میدن،( نوع دوستی) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای😂😂😂 دلم به حال سادگی خودمون سوخت    

اره دقیقا منم بهش میگم ببخشید خانوم یا هر کار میخوام بکنم میگم از خانوم بزرگ اجازه میگیرم 🤣🤣

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
درهرصورت من هیچ وقت برای بقیه تعیین و تکلیف نمیکنم که به بچه هاشون خوراکی بدن یا ندن این خانم میتون ...

بحث باهدمایی مثل شمابی فایده هست 😁

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
کلا مادری که به بچه ساندویچ که توش چیزایی داره که بوی هوس انگیز دارن بده ببره مدرسه یا مهد واقعا خیل ...

دقیقاً منم الان بچه هام میگن خیار ببریم میگم نه ممکنه بوش بپیچه کسی دلش بخواد! 

میگن بچه های دیگه میارن! میگم اشتباه میکنن همونطور که اونا اوردن شما دلتون کشید شاید شما هم ببرید کسی دلش بکشه!!! بیایید تو خونه بخورید!! 

یا مثلا موز!! هیییچ‌وقت با پوست نمیدم ببرن که معلوم باشه دارن موز میخورن!!

اگر ببرن خورد میکنم تو ظرف دربسته با چنگال بخورن که تابلو نباشه موزه!! 

بعضی مراعات کردنا واقعا اصلا سخت نیست فقط سعور میخواد!

2740

گذشته از حسرت کشیدن 

ممنوعه با چه عقلی چیپس و پفک دست بچه میدن

همبرگر شاید خونگی بوده

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
بچه بودن که درسته اما اینکه بگی بچه س و به فکر رفتار های قرمزش نباشی غلطه چون شخصیت تو همین بچگی ش ...

حرف شمادرسته ولی نمیشه وقتی بقیه دارن میارن بچه دلش میخوادمن بچه که بودم مادرم فقط کیک ولقمه میذاشت توکیفم وقتی میرفتم مدرسه صمیمی ترین دوستم هرروزجلوم پفک میخوردمامان من نمیخریدمیگفت خوب نیست من چندبارجلوی خودموگرفتم بعدچندروزرفتم بادوستم پفکشوخوردیم🤣🤣

دقیقاً منم الان بچه هام میگن خیار ببریم میگم نه ممکنه بوش بپیچه کسی دلش بخواد!  میگن بچه های د ...

واقعا کار شما درسته. آخه این روزا که وضعیت اقتصادی همه خرابه کاش یکم خودمون رعایت کنیم شاید یه خانواده ای واقعا نتونن تمام چیزایی که بچه ها دوست دارن فراهم کنن

اره بوی لقمه همه رو میزنه من یه همکلاسی دارم همش میاد میگه به منم بده 😐

حداقل ساندویچ سرد درست کنن خراب نمیشه بو هم نمیده بخدا بچه هارو میشه راضی کرد فقط یکم زحمت داره 

پسرم که بچه بودمهدمیرفت فقط اجازه داشت کیک وآبمیوه ومیوه نون پنیرببره مربی اجازه نمیدادچیزه دیگه ای ...

دقیقا دختر منم یبار خوراکیشو انداخت بیرون گفت مامان فقط لقمه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706