2737
2739
عنوان

دخترم میگه آبرومومیبری بااین خوراکی هایی که میزاری😐

| مشاهده متن کامل بحث + 10291 بازدید | 248 پست

بعضےمادرها خودشونو راحت ڪردن خوراڪے هاے آماده وفست فود میدن بچہ هاشون بہ جاے لقمہ هاے خونگے وبهداشتے و..

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم

خانما تند حرف نزنید تایپیگ میترکه حیفه یه عالم  تغذیه مفید یاد گرفتیم برا بچه هامون بزاریم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل از مهد هست. مدرسه پسر من همه تقریبا وضعشون خوبه. ولی ی بار پسرم پیتزای خونگی برد بهش تذکر دادن نیار. شاید یکی دیگه دلش بخواد. چیپس و پفک که کلا ممنوعه مگر دو سه روز در سال که خودشون اعلام میکنن اردو در مدرسه دارن

2731
اینجاهم خیلی قانونمندنیستن چه اشتباهی کردم اینجافرستادمش 

دختر شما که مهد نباید بره😐ماشالله الان پیش دبستانیه .بعدم به نظرم چیپس و پفک ربطی به پولداری نداره ولی برا بچه مضره

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
نه راس میگه چون برنامه غذایی ندارن 

نداشته باشن ربطی نداره!!

کلا بردن چیپس و پفک تو همه مدرسه ها ممنوعه!! 

من تو همه سایزی بچه دارم!!!

تاحالا هرجا گذشتمشون  چه غیر انتفاعی چه دولتی چیپس و پفک ممنوع بوده!

هربچه ای فرق داره .مدیرمهدپسرمن هم میگفت بچه هستن دلشون میخواد .بچه روکه نمیشه قانع کرد  بعدشم ...

بچه بودن که درسته

اما اینکه بگی بچه س و به فکر رفتار های قرمزش نباشی غلطه

چون شخصیت تو همین بچگی شکل میگیره 

اینکه نمیشه چون دختر ایشون فلان خوراکی رو دوست داره بقیه نیارن....

یا مثلا فلان کوله و گل سر رو نزنن چون دختر ایشون یا حتی مثلا پسر من میخاد

قبول تفاوت هارو باید به بچه هامون یاد بدیم نه اينکه بگیم بقیه انجامش ندن 

نمیدونم تا چه حد با نظر من موافق هستید 

2740
همین ایشون توقع بیجا داره اصلا همون همبرگر چیش ناسالمه

خواهر من وقت میذاشت یک ساعت قبلش خوراکیایی درست میکرد و میذاشت ک مادرای دیگ میگفتن چی میذاری برای دخترت ک این همه تعریف میکنن مثلا ناگت خودش درست میکرد تو قالب دقیقا مثل بیرون میشد یا نون تست به شکل خرس درمیاورد روش پنیر یا کره بادوم زمینی میزد میشه با سلیقه خوراکی سالم درست کرد

خواهر من وقت میذاشت یک ساعت قبلش خوراکیایی درست میکرد و میذاشت ک مادرای دیگ میگفتن چی میذاری برای دخ ...

ماشالله هم خلاق بوده هم کدبانو

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))
خدا رو شکر الان دخترخاله ام ١٧ ساله اش هست صحیح و سلامته بعدش هم نگفتم دیگه کلا همیشه خوراکی بیرون ...

هیچ کس با چنین تغذیه ای سالم نمیمونه.. معده، کبد، پوست،ذهن و..... آسیب میبینه 

گااااهی تنقلات خوردن مشکلی‌ نداره. اما اینطور که شما نوشتی، غذاش  خوراکی های ناسالم  بوده. 

دبیرستان فرق میکنه بابچه پیش دبستانی اونابزرگ وعاقلن 

والا من اون زمون هم میدیدم و چیزی نمیگفتم و الان هم میبینم چیزی نمیگم

البته که از اون زمون ما خوراکیامونو با دوستامون سهیم میشدیم

البته ده نودی ها لوسن اونو قبول دارم با ما فرق دارن

این تازه یه گوششه که میبینی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706