2737
2739
عنوان

دختری که دوسش داشتم خودم باعث شدم بره

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 64 پست
من می گفتم خدایا اگه نرسم بهش خودم‌ میکشم رفت ولی نکشتم خودمو ولی اینم بگم افسرده شدم زنده ام ولی وج ...

عزیزم خودت باعث شدی افسرده بشی، الانم پیگسر مشاوره و جلسه تراپی شو، به داد روحت برس گلم

ی نیمچه ژنتتیک دان 
قشنک مطمعنم کردی خودم باعثشم

اگه طبق گفته ی دوستان فقط یکماه باشه اره واقعا مقصر شمایی

خیلیی زوده چخبره

اینکه شما به طرف احساس داری دلیل نمیشه اونم متقابلا بهتون کشش جنسی داشته باشه و تا بگین قبول کنه 

فکر کن همین الان ی دختری که باهاش یکماه دوست شده باشی ولی حست داره کمتر و کمتر میشه بهش به هر دلیلی،‌ یهو بگه دوست دارم و عاشقتم و کلی بامبول کنه و بگه شما پسرا همتون مثل همین و فلان😑

شما هنوز چیز خاصی راجع به همدیگه نمیدونین حتی شده توی یماه طرف فامیلی اون به اصطلاح عشقش رو هم نمیدونسته!

"دوست دارم" خیلیی جمله ی بزرگیه چراباید همین اول رابطه گفته بشه؟

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاپیکهای شما رو خوندم ...

براساس تاپیکهاتون میگم احتمال خیلی زیاد شما وسواس فکری دارید

و احتمالا توی هر زمینه ای قفلی میزنید طرف گذاشته رفته 

حتما حتما پیش روان پزشک برید و مشکل رو حل کنید...

2728