2733
2734
عنوان

دختری که دوسش داشتم خودم باعث شدم بره

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 64 پست

غصه نخور...همه ی ما جدایی هایی داشتیم ک خیال میکردیم دیگه نمیتونیم نفس بکشیم و می‌میریم...ولی نه...هیچ کس نمیمیره...فراموش میشه ...خاصیت مغزه..همون طور ک علاقه و دیدن عادت میشه ندیدن و نبودن هم عادت میشه

توی روابطتت‌ از این ب بعد دقت کن...تو محبت اسراف نکن..اسراف تو هیچی خوب نیست حتی علاقه

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم باعث شدم 

نه عزیز، اون میرفت آخرش، آدم تو نبود 

حالل هم فقط زمان بده ، خودت را اذیت نکن

تموم شدن رابطه مثل مردن یکی از آشناها دوران سوگ داره ، این دوران را با تموم مشقت طی کن 

ی نیمچه ژنتتیک دان 
2728
نفس عمیق بکش😂😂😂

شوخی میکنم 

ولی خب

دیونه مون کردن چنتا بچه میان تو سایت یه تاپیک رو ده میلیارد بار میزنن هرچی هم بهشون راهنمایی و مشاوره میدی باز حرف حرف خودشونه 

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
غصه نخور...همه ی ما جدایی هایی داشتیم ک خیال میکردیم دیگه نمیتونیم نفس بکشیم و می‌میریم...ولی نه...ه ...

والا، چه شب هایی را گریه کردیم و پی دلیل رفتتش میگشتیم ، نامردا آخر رابطه میگفتن لیاقت تو بیشتر از ماست و میرفتن😂😂😂

ی نیمچه ژنتتیک دان 
والا، چه شب هایی را گریه کردیم و پی دلیل رفتتش میگشتیم ، نامردا آخر رابطه میگفتن لیاقت تو بیشتر از م ...

😂😂😂

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
2738
واقعا

بله  واقعا، این حس های تو را ما هم تجربه کردیم 

این ک تقصیر من بوده همه زایده مغز ماست ، ما هم میشتیم فکر میکردیم شاید کم محبت کردیم، شاید زود سین میکردیم ، شاید خوشگل نبودیم و هزاران شاید دیگر

ی نیمچه ژنتتیک دان 
غصه نخور...همه ی ما جدایی هایی داشتیم ک خیال میکردیم دیگه نمیتونیم نفس بکشیم و می‌میریم...ولی نه...ه ...

من می گفتم خدایا اگه نرسم بهش خودم‌ میکشم رفت ولی نکشتم خودمو ولی اینم بگم افسرده شدم زنده ام ولی وجودم پر از درد 💔خیلی سال هم ازش میگذره 

2706