2737
2734

اخه همش استرس دارم 

میخوام بگم مامانم تو اولین مکالمه به مامانش بگه که اگه از این ادمای ما بهترین هستیم بودن اصلا نیان 

بيماريتون چيه 

بسيار كار خوبي ميكنيد اينطوري به دو طرف ضربه زده نميشه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلت چیه عزیزم.

من باشم میگم 

دوستم گفت من نگفتم تا بعد از اینکه مراحل طی بشه گفتم شاید پسره دلبسته شد اون ادم نیست احساسش مهم نیست

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
بيماريتون چيه  بسيار كار خوبي ميكنيد اينطوري به دو طرف ضربه زده نميشه

قبلا سرطان بوده و خوب شده 

اخه مشاورم میگه جلسه اول نگو چون هنوز تورو نمیشناسه 

بزار جلسه دوم

خب اینکه بگی خیلی کار خوبیه ، ولی اینجوری شاید همه بدون هیچشناختی فوری بترسن و جواب و منفی بدن 

میتونی یکی دو جلسه باهاش در ارتباط باشی ، بشناسید همو ، اونوقت اگه اوکی بود بهش بگی 

.

منم موافق همون جلسه اول هستم نه اینکه دختر رو تخریب کرد، گفت الان سالم هست قبلا بیماری و کاملا خوب شده 

اگه جای خواستگار مثلا توی یه گروه چت میکردین احتمالا همون اول میگفتی 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2740
خب اینکه بگی خیلی کار خوبیه ، ولی اینجوری شاید همه بدون هیچشناختی فوری بترسن و جواب و منفی بدن  ...

خوب من اینکارو کردم 

بعد رفتن چه فرقی داره 

اونیکه حتی با خوب بودن طرف وسواس داره الکی 

دیگه بره بهتره 

قبلا سرطان بوده و خوب شده  اخه مشاورم میگه جلسه اول نگو چون هنوز تورو نمیشناسه  بزار جلس ...

اره نظر منم همینه 

اینجوری به خودتم اول کار بگن فلان پسر یه مریضی الکی هم داره خودت فک‌میکنی خیلی مهمه و میترسی 

ولی وقتی از نزدیکاشنا بشه و ببینه موردی نداری ،بهتر میتونه تصمیم بگیره

.
اره نظر منم همینه  اینجوری به خودتم اول کار بگن فلان پسر یه مریضی الکی هم داره خودت فک‌میکنی خ ...

ببین مثلا اینجوری بگه مامانم

که من یه موردی رو خدمتتون بگم چون نمیخوام دخترم اسیب ببینه 

ایشون ۴ سال قبل یه بیماری گرفتن و ... خوب شدن دکترشون و پروندشونم اینو ثابت میکنه 

از این جهت خدمتتون میگم چون خیلی از خانواده ها کلا به بیماری حساسن 

اما اگر حساسیت خاصی ندارید میتونید پرونده رو هم ببرید دکتر خودتون

قبلا سرطان بوده و خوب شده  اخه مشاورم میگه جلسه اول نگو چون هنوز تورو نمیشناسه  بزار جلس ...

اتفاقا بايد گفته بشه 

اگه جلسه دوم برن خيلي ضربه روحي بدي ميخوري كسي كه بخاد كنار بياد مياد اگه نه هم تو دوجلسه نظرش فرقي نميكنه

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

منم یه مشکل پوستی داشتم، ک پوستم تو قسمت‌هایی از بدنم اصلا زیبا نیست.

من زود گفتم، نمیخواستم وابسته بشه، قبول کنه. 

تو دیدار اول گفتم.... 

و اونم گفت میدونستم. 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2706